Реклама
Lacover

Варто знати

Події

Новини

місяць тому  20.01.2021, ~ iryna   

AkzoNobel представив свою пропозицію, яка конкурує з угодою PPG на придбання акцій Tikkurila.  18 сiчня концерн «виступив з необов'язковою пропозицією» придбати активи за ціною 31,25 євро за акцію і загальною вартістю близько 1,4 млрд.

Нагадаємо, що у грудні PPG оголосила, що підписала угоду про викуп акцій Tikkurili за 25 євро за акцію. На початку січня була укладена нова угода, яка передбачала збільшення ціни акцій до 27,75 євро (загалом 1,24 млрд євро). Зміна контракту з PPG стала результатом вигіднішої пропозиції щодо акцій Tikkurila.
 
AkzoNobel зазначає вигоду від можливої угоди. Глава концерну Тьєррі Ванланкер заявив, що поєднання обох компаній засноване на спільній європейській спадщині і багатовіковому галузевому досвіді. «Об'єднання наших преміальних брендів і провідних портфелів надасть клієнтам більш широкий спектр інноваційних продуктів і послуг, включаючи найбільш екологічно безпечні рішення в області фарб і покриттів», - сказав Тьєррі Ванланкер. AkzoNobel, щоб отримати дозвіл на злиття з Tikkurila, погодив з Hempel умови продажу спільних активів, в тому числі і бізнесу з виробництва декоративних фарб в країнах Балтії та Скандинавії. Передбачається, що виробничі потужності і головний офіс Tikkurila в Фінляндії стануть центром для об'єднання бізнесу в Балтії. Також AkzoNobel планує вкласти значні інвестиції в підприємства «для забезпечення майбутнього зростання». Північна культура і сильна присутність Tikkurila в Фінляндії будуть відображені в майбутньої організації. Головний офіс і виробничі потужності Tikkurila в Фінляндії стануть життєво важливим центром для об'єднаного бізнесу в регіоні Балтійського моря, і в виробничі потужності будуть вкладені значні інвестиції для забезпечення майбутнього зростання. Співробітники і керівництво отримають вигоду від нових цікавих можливостей кар'єрного і професійного зростання в Фінляндії і в організації в цілому.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 4

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 2
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony