Рекламаhangon

Варто знати

Новини

10 місяців тому  04.12.2019, ~ iryna   

Бізнес-директор підрозділу порошкових покриттів Axalta в Європі Клаус Гаст пояснив журналу European Сoatings причини розширення компанії в Туреччині. За його словами, привабливість країни полягає в масштабності місцевого ринку порошкових покриттів.

Гаст зазначив, що компанія більше 20 років постачає порошкові ЛФМ в Туреччину. Оцінки ринку непостійні і міняються щороку.

Однак перспективи компанії досить хороші. В цілому ринок порошкових покриттів складає від 50 до 80 тис. тонн в рік.

«Дуже важливо визнати важливість турецького ринку порошкових покриттів. Він є одним з найбільших в Європі продовжує зростати», - сказав Клаус Гаст.

Тому розширення потужностей на ринку Туреччини для Axalta є чудовою нагодою для розвитку бізнесу порошкових матеріалів в регіоні. Готовий майданчик, а він побудований не більше двох років тому, дозволить компанії дуже швидко заповнити ринок.

Більш того, світовий ринок порошкових матеріалів розглядається як перспективна галузь. За даними на 2018 рік, він становив від 9 до 10 млрд євро. За останні три-чотири роки він зростав щорічно з динамікою близько 5,5%.

Восени 2019 американський концерн придбав завод порошкових ЛФМ в місті Черкезкой. Об'єкт є сучасним підприємством і налічує п'ять виробничих ліній. В кінці листопада компанія оголосила про завершення операції з придбання Capital Paints LLC - виробника термореактивних порошкових покриттів.
 

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony