Реклама
Lacover

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

5 місяців тому  08.05.2019, ~ Redaktor 1   

Компанія Bip Industrietechnik Gmbh представляє нову технологію обробки поверхні –сухе обезжирення

Намагання зекономити енергію і відмовитися від хімічних препаратів привели компанію BIP Industrietechnik GmbH до розробки нового методу, з допомогою якого можливе ефективне обезжирення без використання води і хімії. Більшість металевих і пластикових поверхонь у випадку цифрового друку, рідкого і порошкового фарбування, склеювання вимагають очищення і обезжирення. Завдяки цьому ми отримуємо поверхню з хорошою адгезією. До цього часу це вимагало великих затрат енергії і необхідність використання хімічних реагентів.

«Завдяки новому методу сухого обезжирення „Eurosorb”, в якому використовується адсорбер-поглинач у вигляді порошку, можна виконувати процес обезжирення без води i хімії» - розповідає президент компанії BIP Industrietechnik GmbH Вілфред Пепер, а також пояснює переваги нового методу, запатентованого компанією Eurotec: «Відтепер процеси миття і сушіння вже не є обов’язковими. Метод „Eurosorb” забезпечує значно кращу якість поверхні, завдяки чому досягається висока якість фарбування і склеювання”. Сфера застосування нового методу надзвичайно широка. З його допомогою можна обезжирювати як поверхню металу, так і пластмас. Завдяки універсальності дана технологія особливо підходить для ручного обезжирення одиничних деталей.

Особливо рекомендується для ручного обезжирення
«На багатьох підприємствах, які займаються виробництвом одиничних і малосерійних виробів з металу і пластмаси, процеси обробки в основному виконуються вручну», – пояснює Вілфред Пепер:. – «Устаткування для неперервного обезжирення через його високу вартість і складний виробничий процес в цьому випадку використовувати зовсім недоцільно».

Метод сухого обезжирення „Eurosorb” є вирішенням даної проблеми, а саме технологія „Organic-Contact-Cleaning-Technology” (OCC-Technology), в якій не використовуються органічні розчинники. Це надзвичайно ефективна і нешкідлива для оточуючого середовища альтернатива для ручного обезжирення поверхні металів і пластмас. При цьому вона не потребує кінцевої промивки і сушіння. «В даному методі використовуються рукавиці SILfix-Pad,
активна сторона використовується для обезжирення і покрита високоякісним войлоком, імпрегнованим натуральним, мінеральним порошком», – пояснює Пеперr: «Навіть чутливі поверхні можуть без остраху обезжирюватися з допомогою цього методу».

Результат надзвичайний. В GD group, фірмі з головним офісом в Бранденбургу, яка працює в сфері дизайну, реклами, великоформатного друку, а також займається забудовою виставкових павільйонів, такі рукавиці вже використовуються з літа 2015 року. «Ми використали близько 20 рукавиць для обезжирення поверхні, призначених для фарбування, і повністю ними задоволені», - розповідає директор GD Йенс Гюссов. Ці рукавиці гарантують, що поверхня буде ретельно обезжирена з допомогою простих засобів. Крім цього, на робочому місці відсутні неприємні і токсичні випари. «Завдяки високій якості підготовки поверхні заощаджується також багато часу в порівнянні з традиційними методами», - додає Йенс Гюссов.

Переклад з „besser lackieren!”, № 3/2016

Продовження цієї статті Ви можете знайти у журналі "Покраска Профессиональная" №1 (80) 2017

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony