Реклама
Lacover

Деревина

4 місяці тому  17.05.2019, ~ Redaktor 1   

Нанесення різних шарів ЛФМ на деревину (барвників, захисних покриттів, лаків) забезпечує їй бажаний зовнішній вигляд та захист. Ці шари повинні бути ідеально нанесені, щоб запобігти виникненню таких дефектів, як плями, ореол, смуги, апельсинова шкірка і бульбашки. В компанії Sames Kremlin ми маємо різні рішення для кожного покриття, щоб допомогти вам уникнути таких проблем фарбування та забезпечити економію дорогих матеріалів

Запатентована технологія Vortex при пневматичному розпиленні допомагає уникнути різного роду дефектів при нанесенні ЛФМ на деревину. Нанесення барвників у меблевій промисловості за допомогою пневматичних пістолетів з нижнім підводом може призвести до виникнення різних дефектів. Такі деталі з дефектами потребують дорогої та трудомісткої переробки. Новий пістолет FPro з запатентованими технологічними елементами Рестріктор (обмежувач) та Vortex забезпечує:
- хороше проникнення ЛФМ в заглиблення (завдяки ефекту Vortex);
- ідеальне покриття без плямистих ефектів (завдяки ефекту Vortex);
- швидке нанесення ЛФМ при меншій кількості проходів;
- мінімальне опилення, що призводить до поліпшення умов праці та зменшення обслуговування камери (завдяки ефекту рестріктора);

Барвники
Нанесення барвників на деревину покращує її зовнішній вигляд, виділяючи структуру деревини, зменшуючи різницю тонів і ризики зміни кольору з часом. Найпопулярніші породи деревини робляться більш виразними з допомогою барвників. Барвники застосовуються тільки для деревини; ніколи не для МДФ або ДСП. Наш асортимент пневматичних розпилювачів забезпечить найкращі результати забарвлення.

Як уникнути ефекту плям при використанні барвника?

Ця проблема виникає зазвичай на пласких поверхнях, коли частинки барвника в факелі розпилення неоднорідно розпилені. Для запобігання будь-якого ефекту плям ми рекомендуємо використовувати пневматичні HVLP розпилювачі з Vortex контролером і рестріктором. Для ручного застосування - ручний пістолет FPro з рестріктором та Vortex контролером. Для автоматичного застосування - автоматичні пістолети A35 або A29 з рестріктором та Vortex контролером.

Як уникнути ефекту ореолу при використанні барвника?
Ця проблема з’являється на елементах складної форми, в таких місцях як краї або кути, і виникає внаслідок бар'єру, що створюється повітрям розпилення, яке запобігає покриттю країв матеріалом. Для запобігання виникнення ефекту ореолу ми рекомендуємо використовувати також пневматичні HVLP розпилювачі з Vortex контролером і рестріктором. Для ручного застосування-ручний пістолет FPro з рестріктором та Vortex контролером. Для автоматичного застосування - автоматичні пістолети A35 або A29 з рестріктором та Vortex контролером.

Як уникнути ефекту смуг при використанні барвника?
Ця проблема з'являється, коли факел розпилення не-збалансований. Частинки барвника більше сконцентровані в певних ділянках факелу, що створює смугу на деталі. Для вирішення будь-якого ефекту смуг ми рекомендуємо використовувати пневматичні HVLP розпилювачі з Vortex контролером і рестріктором. Для ручного застосування - ручний пістолет FPro з рестріктором та Vortex контролером. Для автоматичного застосування - автоматичні пістолети A35 або A29 з рестріктором та Vortex контролером.

Як уникнути проблеми невідповідності кольору при використанні барвників?
Ця проблема зазвичай виникає від різниці в кількості барвнику, нанесеного на 2 різні частини одного і того ж кінцевого продукту. Щоб вирішити будь-який ефект невідповідності кольорів, ми рекомендуємо використовувати HVLP пістолети у поєднанні з Vortex контролером та рестріктором. Для ручного застосування - ручний пістолет FPro з рестріктором та Vortex контролером. Для автоматичного застосування - A35 або A29 пневматичні автоматичні пістолети з рестріктором і Vortex контролером.

Патини
Патинування - це метод, який застосовується для нанесення декоративних матеріалів, що надають виробам вигляд старого дерева. Це ідеальне рішення для створення дерев'яних меблів, що виглядають як антикварні. Після нанесення такого матеріалу, він потім ретельно розтирається.

Як уникнути ефекту тіні у патин?
Ця проблема походить від нерівномірної структу-ри факелу, що виникає внаслідок занадто малої або великої кількості нанесеної патини. Щоб вирішити проблему нерівномірності плівки нанесеного матеріалу, ми рекомендуємо використовувати технологію Airmix® Для ручного застосування - використовуйте ручний Airmix ® пістолет XCITE ™ з нашими оригінальними продуктовими Airmix® соплами.

Для автоматичного застосування - використовуйте автоматичний Airmix ® пістолет моделі AVX з нашими оригінальними продуктовими Airmix® соплами. Коли вам потрібен рівномірний шар на деревині або глянець на МДФ, технологія Airmix® особливо рекомендується для нанесення лаків та фінішного покриття. Шар лаку і емалі повинен мати певну товщину. При пневматичному розпиленні вам буде потрібно нанести занадто багато шарів для досягнення потрібної товщини плівки, і ви отримаєте велике опилення і втратите багато фарби. При використанні технології Airless буде нанесено занадто багато фарби.

Завдяки низькій швидкості часточок фарби і додатковому розпилюючому повітрю 0,5 бар технологія Airmix® зберігає максимум розчинника на краплях фарби під час розпилення. Додаткове повітря супроводжує частинки фарб на основу і запобігає руху повітря навколо них, що дозволяє уникнути процесу «десольватації» (випаровування розчинника). Коли ви розпилюєте лак або фінішний шар емалі розчинник допомагає згладжувати їх поверхню для отримання глянцевого та рівного покриття. Уникнення «десольватації» завдяки нашій технології Airmix® допомагає уникнути ефектів помаранчевої шкірки.

Грунти (UV & NON-UV матеріали)
Грунти використовують для забезпечення рівномірного нанесення барвників і покриттів, запобігання їх стікання і формування хорошої основи для обробки. Зазвичай використовуються поліуретанові, акрилові, нітроцелюлозні та водні ґрунти. У більшості випадків на деревині потрібен лише один шар ґрунту.

Як уникнути ефекту «бульбашок» для ґрунтів?
Ця проблема виникає, якщо повітря залишається в плівці фарби. Щоб уникнути проблем з бульбашками для нанесення ґрунтів ми рекомендуємо використовувати пістолети з соплами Airless Skill. Для ручного застосування - використовуйте наш ручний Airless пістолет SFLOW ™ 275 & 450 з соплами Skill Tip. Для автоматичного застосування - використовуйте автоматичний Airless пістолет ASI з соплами Skill Tip.


Запатентована SAMES KREMLIN технологія Airless Skill вирішує проблему бульбашок.Airless у поєднанні з технологією Skill Tip рекомендується для нанесення УФ-фарб та ґрунту на тверде дерево та МДФ. При розпиленні УФ-фарби додаткове повітря розпилення призводить до утворення бульбашок у плівці під час нанесення. У порівнянні зі звичайним Airless розпиленням технологія Skill використовує половину тиску для нанесення частинок фарби, обмежуючи випаровування розчинника. При цьому ми уникаємо ефекту бульбашок і отримуємо високу якість обробки.

При розпиленні ґрунту необхідно нанести певну кількість шарів для підготовки до шліфування. Низька швидкість фарби, досягнута завдяки технології Skill, порівняно зі звичайною технологією Airless, зменшує туманоутворення і дозволяє фарбувати ближче до поверхні. Це призводить до отримання кращої ефективності використання ЛФМ та більш товстої плівки фарби.
Прозорий лак
Лак наноситься в декоративних цілях (глянцевий, матовий) та / або як захисний (пил, забруднення, ультрафіолетове випромінювання) для утворення безбарвної твердої плівки. У більшості випадків лак використовується як кінцевий шар. Лак прозорий і може бути нанесений в один шар.

Як уникнути ефекту «помаранчевої шкірки» для лаку?


Це явище виникає внаслідок надлишку повітря в факелі або надто багато продукту наноситься за один шар на деталь. Для вирішення цієї проблеми ми рекомендуємо використовувати Airmix® пістолети:
Для ручного застосування - розпилювач XCITE ™ Airmix®.
Для автоматичного застосування - Airmix® автоматичний пістолет AVX.

Стаття написана по матеріалах фірми SAMES KREMLIN

Черненко В.П
Директор ПП «ЄФС»
Офіційний представник SAMES KREMLIN в Україні
kremlin.com.ua
sames.kremlin.@gmail.com
067 613-73-71
050 484-70-91

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 1
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (1)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
 • ~ Михайло 1 3 місяці тому Крім рекомендацій по використанню певних приладів та методів абсолютно ні слова не сказано про переваги такого застосування над звичайним методом та відмінності між цими методами. Займаємось покраскою дерев`яних деталей більше десяти років, проте бажання щось змінювати ця стаття не викликала.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony