Реклама
Lacover

Варто знати

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

Новини

місяць тому  15.02.2021, ~ iryna   

Виручка PPG за підсумками 2020 року знизилася на 9%. При цьому компанії вдалося збільшити показники реалізації продукції в четвертому кварталі на 2% порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

Як повідомляє концерн, чиста виручка в 2020 році склала близько 13,8 млрд доларів США, в четвертому кварталі - 3,75 млрд (+ 2% до жовтня-грудня 2019), чистий прибуток відповідно майже 1,1 млрд (було 1,24 млрд) і 272 млн при колишніх 292 млн. Компанія пов'язує зниження показників з негативним впливом Covid-19, який викликав падіння обсягів реалізації продукції за підсумками 2020 року на 8%, а в четвертому кварталі - на 1,5%.

PPG наводить дані про продажі ЛФМ по сегментам за жовтень-грудень 2020 року. Так, реалізація продукції «Експлуатаційні покриття» досягла близько 2,2 млрд доларів США (-1%). Продажі архітектурних покриттів збільшилися «на невеликий відсотковий показник», що пов'язано із зростанням попиту на матеріали для ремонту. Продажі захисних ЛФМ «знизилися на середньо-однозначний відсоток» через падіння попиту на матеріали для енергетики, а реалізація аерокосмічних покриттів впала на 30%.

Відзначено позитивний ріст в сегменті промислових покриттів. Обсяг продажів досяг майже 1,6 млрд доларів США (+ 7%).

«Позитивним результатам сприяло поліпшення попиту на автомобільні й загальнопромислові покриття, що призвело до збільшення обсягів продажів у звітному сегменті на 5%», - повідомляє компанія.

Голова правління і головний виконавчий директор PPG Майкл МакГаррі заявив, що в четвертому кварталі компанія продовжила нарощувати прибуток. Крім збільшення продажів вдалося заощадити майже 40 млн доларів США завдяки програмам реструктуризації бізнесу, а річна економія склала близько 115 млн.

«Заглядаючи в майбутнє, можна сказати, що загальний світовий попит на покриття продовжує рости на багатьох ринках кінцевого використання, які ми обслуговуємо, і у всіх наших основних регіонах, і ми очікуємо, що загальна глобальна економічна активність посилиться в першій половині 2021 року. Однак через зростання пандемії, певні обмеження і збої в ланцюжку поставок існує невизначеність щодо того, коли це зростання попиту на покриття буде повністю матеріалізоване», - сказав глава компанії.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony