Реклама
Lacover

ВИСТАВКИ

в Україні

6 місяців тому  19.11.2018, ~ Administrator   


20 — 23 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т, 15, 1-й, 2-й, 3-й павільйони, входи 1-С, 2-А, 3-А, 3-С) відбудеться XVII Міжнародний промисловий форум.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Мета і завдання Форуму: сприяння розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування і модернізації основних виробничих галузей України, впровадження енерго і ресурсозберігаючих технологій та обладнання; комплексна демонстрація технологічних можливостей підприємств, пошук потенційних інвесторів і замовників.

Міжнародний промисловий форум ефективно поєднує у своїх рамках основні взаємопов’язані спеціалізовані напрямки:
-  Металообробка (металообробні технології та обладнання);
- УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання);
- УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);
- УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали);
- Гідравліка, Пневматика;
- Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників);
- УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості);
- Підйомно-транспортне, складське обладнання;
- Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);
- Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони).

Міжнародний промисловий форум входить до списку провідних світових промислових виставок, які офіційно сертифіковано і визнано UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Вже котрий рік поспіль Форум підтверджує свій статус найбільшої виставкової події України з машинобудівної та металообробної тематики: на площі понад 22 000 м² свої напрацювання представлять понад 350 компаній з 31 країни світу. Зростає як географічне, так і фахове представництво учасників. Зокрема, спеціалістів очікує Національна експозиція Туреччини, де можна ознайомитися з останніми розробками провідних турецьких компаній й провести переговори з їх представниками. Також, як і завжди, зразки різноманітної продукції представлено на колективних стендах компаній Китаю і Чехії. Минулого року Форум відвідало 11 236 особи, переважна більшість із них - керівники вищої і середньої ланки.

В рамках ділової програми Форуму відбудуться семінари, на яких зокрема будуть обговорюватися технології неруйнівного контролю, проблеми безпеки на виробництві, інновації у сфері промислової автоматизації та інші актуальні питання.

Головним фактором привабливості заходу для відвідувачів є те, що практично все устаткування на стендах учасників демонструється в роботі наживо. Фахівці можуть спостерігати виробничий процес на верстатах та обробних центрах, рух роботів та навантажувальної техніки, роботу приладів, що є дуже важливим для підбору необхідної продукції відповідно до потреб підприємства.
Більш детальну інформацію, статистику минулих заходів, фотозвіти можна знайти на веб-сторінках

Міжнародного виставкового центру: www.iec-expo.com.ua, www.tech-expo.com.ua.
Отже, до зустрічі в передостанній тиждень листопада 2018 року в МВЦ!

ТОВ "Межнародний Виставковий Центр"
тел.: +38 (044) 201-11-76
моб.: 050 044 96 47
iec-expo.com.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony