Рекламаhangon

Компанія PPG оголосила про випуск порошкового покриття PPG ENVIROCRON ™ HeatSense для термочутливої деревини і деревних композиційних матеріалів, наприклад, деревоволокнистих плит середньої щільності, твердої деревини, фанери і схожих матеріалів.

Покриття PPG Envirocron HeatSense, створене як додаток до останніх досягнень в області технології низькотемпературного затвердіння, має допомогти подолати перешкоди, які традиційно заважали порошковим покриттям стати рішенням на ринку опорядження деревини. Покриття твердне всього за п'ять хвилин при 120оС, рівномірно наноситься на термочутливі основи, витримує усадку і набухання деревини протягом всього терміну служби готового виробу.

Це гладке, довговічне покриття створює вологозахисний бар'єр і забезпечує свободу проектування, недосяжну при використанні рідких покриттів. При правильному нанесенні і затвердінні покриття PPG Envirocron HeatSense дозволяє виробникам меблів використовувати широкий діапазон кольорів і текстур, особливі ефекти і протимікробні варіанти покриттів.

Покриття PPG Envirocron HeatSense можна наносити в один або два шари, полімеризувати в конвекційній або інфрачервоній печі, і повторно використовувати рекуперований порошок, що забезпечує економічне і ефективне виробництво. До того ж, до складу покриття не входить летючі органічні сполуки (ЛОС) і небезпечні речовини. Воно має низький вуглецевий слід в порівнянні з рідкими фарбами на основі розчинників.

"Порошкові покриття на металевих основах завжди цінувалися за свою довговічність і низький вуглецевий слід", - говорить Шеллі Вердун, комерційний директор компанії PPG по порошковим і промисловим покриттям. - "Випуск покриття PPG Envirocron HeatSense дозволяє нам уявити ці переваги на ринку покриттів для деревини, меблевого виробництва, офісних меблів та будівельних матеріалів. Це революційний продукт в промисловості, а компанія PPG - лідер в області інновацій».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony