Реклама
Lacover

Порошкові фарби

Варто знати

10 днів тому  27.07.2020, ~ iryna   

Компанія Sherwin-Williams запустила лінійку порошкових покриттів, в якій використовується поліефірна смола, що складається з 25% переробленого пластику (rPET).

Підрозділ компанії Sherwin-Williams (Міннеаполіс, Міннесота) випустив свій перший набір продуктів на платформі Powdura  ECO  -  першої  і  єдиної лінійки порошкових покриттів, в якій використовується  поліефірна  смола, що складається з 25% переробленого пластику, призначеного для споживачів (rPET). За словами Sherwin-Williams порошкові покриття Powdura ECO сприяють сталому розвитку всього ланцюжка поставок і допомагають знизити забруднення навколишнього середовища пластиком.

Компанія заявляє, що ця лінійка продуктів покликана допомогти вирішити постійно зростаючу проблему забруднення навколишнього середовища і стійкості пластмас. Покриття Powdura ECO дозволяють виробникам диференціювати готову продукцію з використанням перероблених матеріалів, які не знижують продуктивність. Кожен 1 кг покриттів Powdura ECO містить еквівалент 35 перероблених  пластикових  пляшок. Sherwin-Williams заявляє, що продукти Powdura ECO відповідають або перевершують існуючі стандарти продуктивності порошкових покриттів.

За словами компанії покриття Powdura ECO підходять для внутрішнього і зовнішнього  застосування,  включаючи садове обладнання, транспортні засоби, товари народного споживання, електричні кухонні печі. Powdura ECO також можуть виготовлятися відповідно до вимог специфікації. Компанія заявляє, що ці покриття забезпечують збереження кольору, стійкі до розчинників, а також мають підвищену еластичність і ударостійкість.

Продукти Powdura ECO доступні в широкому  асортименті  спеціальних фектів, кольорів і блиску, вони прості в застосуванні, мають широкий діапазон полімеризації, а також світлостійкість і стійкість до погодних умов. Вони також  можуть  відповідати  стороннім сертифікатами, які визначають і вимірюють стандарти стійкості, такі як LEED, GreenGuard і BIFMA Level.

Sherwin-Williams

“Профессиональная покраска” № 2 (105) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony