Реклама
Lacover

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

Новини

11 місяців тому  07.06.2019, ~ Redaktor 1   

Білл Сміт, керівник проекту з реставрації Bluebird, коментує: "Ми 10 років намагалися наносити різні зразки синьої фарби, схожою, але не повністю аналогічною оригінальному покриттю Bluebird (RAL 5009), проте, лише розкривши банки зі складом Perfection Pro, змогли нарешті побачити його справжній колір. Це було вражаюче ".

Катер Bluebird розбився на озері Коністон на північному заході Англії у 1967 році. Кілька десятиліть потому нирець-ентузіаст Сміт виявив інтерес до цієї історії. Він проводив вартісні дослідження протягом чотирьох років і нарешті, зумів знайти і підняти з дна уламки у 2001 році. Разом з групою добровольців Сміт очолив проект по відновленню Bluebird у цеху на північному сході Англії.

Компанія AkzoNobel, як промисловий лідер у лакофарбовій галузі та  захисту покриттів, була обрана для поставки деяких своїх товарів для реставрації. Саме в лінійці International від компанії AkzoNobel знайшовся колір, ідеально відповідний знаменитому відтінку Bluebird.

Катер піддали струменевій обробці і нанесли на нього захисне покриття International Interzinc 72 і поліефірне порошкове покриття Interpon 610, що не містить тригліциділізоцианурат. Корпус відновили і покрили  ґрунтівкою для травлення Cromadex 903, сірою ґрунтівкою Cromadex 750 і верхнім шаром International Perfection Pro для яхт.

"Я дуже пишаюся нашою участю в цьому неймовірному проекті", - говорить Кріс Пентон, регіональний менеджер з продажу компанії AkzoNobel Cromadex Newcastle. "Команда Cromadex кілька років працювала над проектом, поставляючи різні продукти з багатого асортименту рідких і порошкових покриттів AkzoNobel".

Тепер, через 50 років після смерті легендарного Дональда Кемпбелла при спробі побити власний рекорд швидкості, катер Bluebird з тріумфом повертається на воду цього літа.

Bluebird відправлять на озеро Лох-ФАД, на острів Б'ють в Шотландії, для випробувань по спуску на воду, причалювання, підйому, підготовки персоналу та, найголовніше, перевірки корпусу на протікання.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony