Реклама
Lacover

Варто знати

Деревина

3 місяці тому  02.03.2020, ~ iryna   

Покриття для с/г, будівельного і землерийного обладнання (ACE) повинні відповідати численним вимогам до якості, таким як високий рівень  антикорозійного  захисту, стабільність блиску, хороші естетичні властивості, хімічна стійкість та експлуатаційна  надійність.  Зважаючи на значно нижчі обсяги та більше різноманіття у порівнянні з  покриттями  для  виробників автомобільного  оригінального  обладнання,  ACE-покриття  повинні бути індивідуально виготовлені для кожного клієнта, щоб забезпечити відповідність спеціальним вимогам.

Багато виробників ACE-обладнання задля досягнення найкращого кінцевого результату поєднують декілька сучасних лакофарбових систем для фарбування різних деталей, наприклад, електрофоретичні покриття, порошкові покриття та рідкі покриття. Під впливом природних умов ці системи змінюються однаковим чином. Це означає, що об'єкт залишається рівномірно пофарбованим та у доброму стані навіть після багатьох років впливу УФ-випромінювання. Таким чином, головна мета виробників покриттів – повна інтеграція процесів дослідження та розробки, виробництва та контролю якості, узгодження їх зі своїми клієнтами задля повного виправдання їх очікувань.

Навколищнє  середовище  та ефективність технологічного процесу знаходяться у тісному зв'язку Екологічні  та  економічні  фарби відображають сучасний тренд ринку покриттів: фарби з ультрависоким сухим залишком та водорозчинні рідкі покриття, порошкові покриття із низькою температурою полімеризації та економічні електрофоретичні системи.

Група Helios як частина компанії Kansai Paint дотримується цього тренду та спеціалізується на відмінно узгоджених системах покриттів для ACE-ринків.  Виробник  покриттів пропонує, постачає та надає технічну підтримку ACE-клієнтам на глобальному рівні.

Дітмар Йост
експерт, директор
з промислових покриттів
IPCM – Міжнародний журнал
про лакофарбові покриття

ТОВ «Лакофарбовий завод
«Аврора»

Член Групи KANSAI PAINT.
18030, Україна, м. Черкаси,
вул. Будіндустрії, 3
T: +380 472712881

Програма промислових покриттів:
E: metal@helios.ck.ua

 “Профессиональная покраска” № 7 (102) 2019

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony