Рекламаhangon

Кажуть, що якість покриття тримається на трьох стовпах. Це попередня обробка, основа і фарба.

Попередня обробка починається з очищувача. Вибір відповідного очищувача для конкретної основи та системи обробки забезпечують готовність поверхні до нанесення покриття.

Система обробки розпиленням або зануренням, призначена тільки для сталі, і вона найкраще підходить для сильних лужних і гідроксидних очищувачів. Вони вкрай ефективно видаляють органічні забруднення, наприклад, антикорозійні засоби та технічний жир.

Препарати для очищення зануренням або розпиленням відрізняються один від одного поверхнево-активними речовинами і добавками, застосування яких залежить від температури і необхідності регулювати емульгування і відділення оливи. Виділення оливи в імерсійній системі може привести до її повторного осадження на поверхні. Для таких м'яких металів, як алюміній, латунь і оцинкована сталь, вибір очищувача має великий вплив. Для них очищувачі, як правило, містять менше гідроксидів натрію і калію, буферизуються силікатами або працюють при зниженому рівні pH.

Крім  згаданих  очищувачів, використовується ще одна категорія препаратів - кислотні очисники. У кислотних очисників є свої переваги і недоліки, але вони можуть виявитися корисними при очищенні проблемної стали. Трохи пізніше ми розглянемо це питання.

Якщо очищувач занадто агресивний, може виникнути забруднення алюмінію або витравлення шару цинку на сталі. Це може привести до неякісної обробки і слабкої адгезії фарби. Якщо очищувач занадто слабкий або буферний, він не видалить оксиди, які швидко утворюються як на сталі, так і на м'яких металах. Така ситуація може також привести до зниження адгезії фарби і поганих результатів випробувань в камері соляного туману. Вибір очищувача стає ще більш важливим, коли в виробі використовуються декілька металів. Щоб забезпечити якісну очистку, ваш постачальник хімічної продукції повинен провести повну оцінку процесу, поверхні деталей і забруднень.

Продовження цієї статті Ви можете знайти у журналі "Покраска Профессиональная" №6 (109)2020

Якщо Ви не знайомі з нашим виданням, замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony