Реклама
Lacover

Гальваніка

Новини

4 місяці тому  21.06.2019, ~ Redaktor 1   

Вчені розробили гібридне покриття, що отримується шляхом осадження двох шарів і застосування золь-гель процесу. Таке покриття покращує вогнетривкі і гідрофільні властивості тканин PA66.

Гібридну технологію, що включає осадження декількох шарів поліелектролітів на біооснові, хітозану та фітінової кислоти, а також золь-гель процес у розчинах золів 3-амінопропіл тріетоксісіланів (APTES) і APTES з домішками бору, використали для створення вогнезахисних і гідрофільних покриттів на поверхні тканин з поліаміду 66 (PA66).

Зібрані пошарово і одночасно оброблені за допомогою золь-гель процесу зразки тканин PA66 (наприклад, PA66-5BL-APTES і PA66-5BL-B-d-APTES) могли утримувати краплі розплаву при випробуванні на горіння у вертикальному положенні.

підвищена термостійкість

Зразка тканини, оброблені золем APTES з домішкою бору і з 2-5 подвійними осажденними шарами, продемонстрували знижену максимальну швидкість тепловиділення (а саме, знижену на 22-30%) при випробуваннях методом конічної калориметрії і показали підвищену термостійкість у ході термічного гравиметричного аналізу. Що цікаво, золь кремнієвої кислоти з домішкою бору істотно підвищив гідрофільність обробленої тканини у порівнянні з пошарово осажденними зразками і пошарово осажденними і одночасно обробленими золем кремнієвої кислоти зразками тканин. Крім того, тільки 5 зразків тканини з двошаровим осадження і одночасним проведенням золь-гель процесу продемонстрували надійне вогнезахисне дію після промивання.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony