Рекламаhangon

Остання  модель  пістолета  Anest-Iwata  вражає  своєю елегантністю та забезпечує надійність під час фарбування.

W-200  INTEGRA  з  новими модифікаціями  корпусу  пістолета та естетичним дизайном допомагає професійному маляру отримати абсолютно нові враження під час фарбування. Завдяки своїм характерним лініям та точеним рисам ITNEGRA має покращену ергономіку, що дуже важливо при тривалому фарбуванні. Крім того, завдяки хромованому покриттю Twilight, новий пістолет W-200 INTEGRA легко мити та обслуговувати.

W-200 INTEGRA - це вишуканий наступник лінійки Anest Iwata W-200.  Пістолет W-200 добре відомий як універсальний розпилювач для промислового використання. Хоча на перший погляд вони виглядають досить схожими, майже всі внутрішні елементи були перероблені та вдосконалені. Це робить новий W-200 INTEGRA ідеальним супутником для складних завдань промислового фарбування. W-200 INTEGRA SP використовує унікальну технологію Anest Iwata Split Nozzle TM, яку можна легко розпізнати за синім кільцем повітряної головки (повітряні головки з традиційними плоскими наконечниками мають сірі кільця).

Простіше обслуговування
Пістолет W-200 INTEGRA спроектований для легкого обслуговування завдяки більш крупному кроку різьби на повітряній кришці, і тепер, щоб її зняти для очищення потрібно лише півтора обороту. Задня частина голки також була модифікована для полегшення її демонтажу та повторного встановлення.

Без демпфуючого кільця
В серії INTEGRA відсутнє переднє демпфуюче кільце, що означає на одну деталь менше для обслуговування та заміни. W-200 INTEGRA також має перевірену і випробувану однокомпонентну конструкцію картриджа ущільнювачів голки, що забезпечує тривалий термін служби, а також безпроблемне застосування в будь-яких промислових умовах.

Лінійне регулювання ширини факела
W-200 INTEGRA має новий лінійний регулятор  ширини  факела,  який забезпечує ще більш чутливе, поетапне регулювання. Ця нова функція також допомагає, коли потрібне точне регулювання і швидке ефективне точкове розпилення у важкодоступних місцях. Завдяки лінійному регулюванню розмір факелу зменшується приблизно на 35% на першому повороті, на 50% після півтора обертів та на 70% після двох обертів, що робить пістолет більш чуйним та пристосованим до будь-яких умов.

Та  для  серйозних  робіт потрібен надійний партнер, тому W-200 INTEGRA інтегрується разом із помпами серії Anest Iwata Icon X-3, одну з яких Ви бачили на обкладинці цього випуску. Помпа має два варіанти кріплення - на візку, щоб забезпечувати максимальну мобільність, або настінне кріплення. А потужність забезпечують 2 регулятори повітря (1 для насоса та 1 для пістолета).

В Україні придбати обладнання японського виробника AnestIwata можна в компанії LTL Group, що постачає все необхідне для деревообробної галузі - від лакофарбових  матеріалів  до фарбувальних ліній. А протягом новорічних свят в ltl.com.ua діє спеціальна пропозиція на помпи M233N серії Anest Iwata Icon X-3.

Кількість акційних товарів - обмежена, тому не зволікай!

Повітряний клапан
Пістолети серії INTEGRA мають новий механізм повітряного клапану, який розподіляє потік повітря через пістолет. Нові великі отвори у повітряному клапані збільшують здатність розподілення потоку повітря до повітряної головки, зменшуючи будь-які обмеження, що допомагає контролювати баланс та ефективність розпилення та покращує властивості пістолета. Новий повітряний клапан також простий в обслуговуванні та легкий у заміні.

Приємно,  що  у  промисловості інновації впроваджуються разом із естетикою. Оскільки, чим більше задоволення фахівець отримує від процесу  виробництва,  тим більше його ефективність.

А за комплексне підвищення ефективності деревообробних виробництв відповідає LTL Group, що допомагає знижувати собівартість готових виробів на 10−25% без додаткового інвестування. Зокрема за рахунок доцільного використання  обладнання, впровадження відповідальних технологій обробки деревини та навчання промисловому опорядженню.

Звертайся до ltl.com.ua, щоб проаналізувати власне устаткування, отримати детальну консультацію фахівців щодо свого виробництва чи подивитися особисто на витончені витвори мистецтв від Anest Iwata. Оскільки міць та краса доповнюють один одного задля твого довершеного результату.

До речі, помпа M233N серії Anest Iwata Icon X-3 за спеціальною пропозицією - найкращий  подарунок  “під ялинку”. Ми перевіряли!

Замовляй обладнання
Anest Iwata у LTL Group:

Київ, Дніпро, Харків, Одеса,
Черкаси, Запоріжжя, Полтава,
Олександрія, Суми, Біла Церква
044 503 84 95
www.ltl.com.ua

“Профессиональная покраска” № 6(109) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony