Реклама
Lacover

Варто знати

Деревина

місяць тому  10.09.2020, ~ iryna   

Експерти Helios пропонують наступні поради.

Як очистити та підготувати поверхню до промаслювання?
Перед промаслюванням ми рекомендуємо протирати поверхню вологою ганчіркою. Якщо меблі виготовлені з дуба або ясена, рекомендуємо очистити м’якою щіткою. Коли після очищення поверхня повністю висохне, ми пропонуємо легке шліфування дуже дрібним шліфувальним папером (Р400 і більше) або губкою з м’якою шліфувальною поверхнею. Однак будьте дуже обережні, щоб шліфування поверхні було максимально рівномірним та у напрямку росту волокон деревини, оскільки в іншому випадку можуть бути відмінності у фінішному зовнішньому вигляді поверхні та її блиску. Що стосується кольорових / пофарбованих меблів, то ми рекомендуємо шліфувати губкою з м’якою  шліфувальною  поверхнею, оскільки шліфування шліфувальним папером може пошкодити пофарбовану поверхню. Ретельно видаліть пил після шліфування.

Як найкраще промаслювати поверхню?
На дерев’яні поверхні меблів нанести тонкий шар масла за допомогою промасленої тканини. Сухою чистою ганчіркою видалити надлишок масла через 2-5 хвилин і акуратно розгладити поверхню у напрямку деревних волокон. Сушити не менше 24 годин. За необхідності, злегка відшліфувати поверхню чистою бавовняною тканиною після висихання, не допускаючи підняття деревних волокон. Залежно від зносу, за необхідності, повторити процес промаслювання.

Як доглядати промаслені та навощені дерев'яні меблі, щоб вони служили протягом багатьох років?
Регулярне очищення повинно бути максимально сухим, зрідка вологою ганчіркою з мінімальним додаванням мила, агресивні очищувачі не рекомендуються. Поверхні, які зазнають більшого навантаження (кухонні прилавки, столи тощо) рекомендується частіше освіжати промаслюванням, оскільки це єдиний спосіб відновити свіжість деревини. Окрім візуального ефекту свіжості, це також захищає деревину та запобігає накопиченню бруду в її порах, а також додатково захищає деревину від проливу напоїв і, отже, небажаного забарвлення деревини. Гарячі, гострі та вологі предмети можуть пошкодити промаслену дерев’яну поверхню. Не розміщуйте промаслені поверхні поблизу джерел тепла та прямих сонячних променів, щоб  уникнути  розтріскування  та вицвітання деревини.

ТОВ «Лакофарбовий завод
«Аврора»

Член Групи KANSAI PAINT.
18030, Україна, м. Черкаси,
вул. Будіндустрії, 3
T: +380 472712881
Програма промислових покриттів:
E: wood@helios.ck.ua

“Профессиональная покраска” № 3 (106) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony