Рекламаhangon

Новини

місяць тому  25.01.2021, ~ iryna   

Хімічний концерн Perstorp має намір виробляти метанол - один з найважливіших сировинних матеріалів у хімічній промисловості - за допомогою нового, екологічно чистого методу. Це проект із подвійною вигодою, оскільки парниковий вуглекислий газ буде використовуватися для виробництва метанолу.

В рамках проекту AIR планується побудувати перший у своєму роді блок CCU (Carbon Capture and Utilization) з метою виробництва екологічного метанолу. Метанол буде отриманий поєднанням процесу CCU та газифікації з вуглекислого газу, залишкових потоків, відновлюваного водню та біометану.

Новий проект реалізується Perstorp у співпраці з компаніями Fortum, Uniper та Nature Energy. Перші дві фірми повинні постачати відновлюваний водень від електролізу, тоді як Nature Energy - біогаз. Як пояснює Ян Сехер, президент і генеральний директор Perstorp:

«Це нововведення дозволить не тільки оптимізувати існуючі технології, створивши щось абсолютно нове, але й уловлювати та використовувати вуглекислий газ, використовуючи його як сировину. Це буде конкретним прикладом переходу до кругової економіки».

За словами виробника, якщо проект AIR буде завершено, це призведе до зменшення викидів парникових газів приблизно на 500 000 тонн на рік. Це також буде важливим джерелом екологічно отриманого метанолу.

Метанол - один з найважливіших сировинних матеріалів у хімічній промисловості. Метою проекту AIR є заміна метанолом з нового процесу 200 000 тонн традиційного метанолу, який Perstorp в даний час використовує в Європі на рік. Однак багато що залежить від фінансування, що виділяється на будівництво відповідної установки на заводі компанії у місті Штенунгсунд, Швеція. Згідно з планом, виробництво екологічно чистого метанолу розпочнеться у 2025 році.

"Покраска Профессиональная" № 7 (110)2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony