Рекламаhangon

Варто знати

Новини

2 місяці тому  19.11.2020, ~ iryna   

Компанія Jotun підписала свій перший комерційний контракт на впровадження технології Hull Skating Solutions (HSS). Застосувати цей продукт вирішила Mediterranean Shipping Company (MSC).

Компанія MSC активно працює над зменшенням викидів вуглекислого газу на своїх кораблях, і тому прийняла рішення застосувати Jotun HullSkater - першу роботизовану технологію, призначену для активного очищення корпусу суден, та спеціальне покриття проти обростання SeaQuantum Skate. Це забезпечить чистоту корпусу, а отже - зменшить витрати на паливо та скоротить викиди CO2.

Переваги для навколишнього середовища та бізнесу

Компанія Jotun представила Hull Skating Solutions у березні цього року. Система, розроблена з урахуванням побажань власників кораблів, яким найбільше загрожує обростання, і складається з спеціалізованого покриття проти обростання та робота для чищення, який подорожує разом з кораблем. Оператори Jotun віддалено підключаються до робота HullSkater, щоб виконати операцію очищення та перевірити стан корпусу. Джузеппе Гарджюло, керівник відділу нового будівництва в Mediterranean Shipping Company, коментує: «Ми усвідомлюємо, що суднобудівна галузь повинна приймати інноваційні рішення для задоволення вимог, пов’язаних із захистом навколишнього середовища та клімату. Ми віримо, що HSS допоможе нам вирішити проблему обростання і тим самим принести користь природному світу - за рахунок зменшення викидів та розповсюдження інвазивних видів молюсків, а також для обслуговування нашого бізнесу, клієнтів та суспільства».

Система HSS буде встановлена на кораблі MSC EVA водотоннажністю 14 000 тон на суднобудівному заводі GWD в м. Гуанчжоу в Китаї ще в 2020 році. Через те, що корабель плаває в різних морях і океанах з різною температурою, і контактує з різними середовищами, він особливо вразливий до обростання.

Навіть до 40 мільйонів тонн CO2 з HSS
Обростання, тобто прикріплення морських організмів до корпусу корабля, є серйозною проблемою для суднобудівної галузі – судно з такими наростами рухається повільніше, використовує більше палива і викидає більше вуглекислого газу. Експерти Jotun підрахували, що якби всі судна, що працюють у таких самих складних умовах, як MSC EVA, використовували нову систему HSS, щорічні викиди СО2 впали б на 40 мільйонів тон.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony