Варто знати

Новини

ВИСТАВКИ

закордоном

2 місяці тому  08.11.2019, ~ Redaktor 1   


Роботизація та автоматизація процесів фарбування є однією з найактуальніших тем, на яких зосередиться майбутня виставка PaintExpo.

З 21 по 24 квітня 2020 року відбудеться восьмий провідний міжнародний ярмарок промислового фарбування у місті Карлсруе (Німеччина). На цей період PaintExpo (21-24 квітня 2020 р.) перетворить виставковий центр Карлсруе у міжнародний ринок інновацій, застосувань, технологій та тенденцій майбутнього, що охоплюють усі аспекти технології промислового покриття.

На сьогоднішній день 430 компаній вже зарезервували виставкові площі на цій грандіозній виставці. Повний спектр рішень, спрямованих на оптимізацію процесів покриття та адаптацію їх до потреб майбутнього, чекатиме відвідувачів ярмарку.

Вимоги до фарбування, які повинні відповідати у виробництві промислової продукції, стають все більш жорсткими у всьому світі. З одного боку, якість фарбування має бути ще кращою, саме тому увагу виробників слід спрямовувати на постійно зростаючий попит на персоналізовані вироби, які одночасно зазнають величезного тиску витрат. 

З іншого боку, слід дотримуватись більш жорстких екологічних норм та використовувати ресурси більш ефективно. Крім того, сучасні виробничі процеси створюють нові виклики для технологій покриття. Саме тому на виставці PaintExpo будуть представлені вичерпні пропозиції для обробки поверхонь. 

Близько 400 компаній, включаючи всіх лідерів ринку та технологій у галузі, вже підтвердили свою участь.
 - Великий ажіотаж на виставковій площі PaintExpo, ще до початку до події, означає, що постачальники технологій промислового покриття сприймають цю провідну світову виставку як незамінну подію, - говорить Юрген Хаусманн, керуючий директор FairFair GmbH, організатор заходів. - Тож ми вже бачимо, що представимо відвідувачам найактуальніші та всебічні пропозиції технологій промислового фарбування, а також рішення їх індивідуальних завдань.

Технології, матеріали та промисловість
Виставкова програма PaintExpo охоплює всі технології промислового нанесення покриттів та послідовність процесів: порошкове покриття, рідке фарбування та E-Coat. Експоненти будуть виставці презентувати інновації, технології та послуги у галузі проектування, проведення та оптимізації процесів для задоволення всіх вимог щодо якості та гнучкості, а також матеріальної, енергетичної та економічної ефективності для покривних компонентів з металів, пластмас, дерева, деревних матеріалів, скла, комбінацій матеріалів та багато інших, що використовуються в промисловості. 

Спектр тем починається з початкової обробки деталей і охоплює все, починаючи від систем та технологій нанесення, транспортних та сушильних систем, до забезпечення якості та упаковки фарбованої продукції. Що стосується фарбувальних систем, увага буде зосереджена на нових та майбутніх розробках рішень для всіх типів нанесення покриттів, включаючи системи з надвисоким вмістом твердих тіл, хромовані замінні покриття, гелеві покриття та системи, що надають покритим поверхням особливі функціональні та / або декоративні властивості. Адже правильне нанесення покриття допомагає їм покращити захист від корозії та сприяє зменшенню споживання матеріалів та енергії.

Роботизація та автоматизація процесів нанесення покриттів - ще одна з актуальних тем, на якій зосередиться майбутня виставка PaintExpo. Зокрема, набуває значного значення промисловість 4.0, тобто цифрова інтеграція процесу фарбування з виробництвом.

"Комплексні та найсучасніші пропозиції, представлені на ярмарку, дозволять фарбувальним технологіям швидко знайти рішення для втілення найскладніших завдань", - переконує Юрген Хаусман.

Доріс Шульц
paintexpo.com
 

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony