Рекламаhangon

Варто знати

ДОПОМІЖНІ ПРОЦЕСИ

місяць тому  05.01.2021, ~ iryna   

У даній статті основну увагу буде приділено застосуванню термічного напилення для боротьби з корозією, а також представлено короткий опис різних систем і типові приклади використання.

Термічне напилення, також відоме як металізація розпиленням, - це процес обробки поверхні / нанесення покриття, при якому різні метали, керамічні матеріали і полімери напилюються на поверхню іншого матеріалу. Діапазон матеріалів, які можна використовувати в напиленні, майже безмежний; якщо матеріал можна нагрівати до його температури плавлення без википання, то його можна термічно напилювати.

Термічне напилення широко застосовується для забезпечення корозійного захисту чорних металів або для зміни властивостей поверхні виробів, наприклад, підвищення зносостійкості або теплопровідності. Діапазон застосування термічного напилення доволі різноманітний. Всі методи термічного напилення передбачають розпилення дрібних розплавлених або розм'якшених частинок на підготовлену поверхню, до якої вони прилипають і утворюють суцільне покриття. Оскільки теплова енергія в розплавлених частинках невелика по відношенню до маси деталі, в процесі основі передається дуже мало тепла.

Оскільки температура покритої деталі підвищується мінімально,  теплова  деформація  зазвичай  не відбувається, що є основною перевагою в порівнянні з нанесенням покриття методом занурення в розплав або наплавкою.

Продовження цієї статті Ви можете знайти у журналі "Покраска Профессиональная" №6 (109)2020

Якщо Ви не знайомі з нашим виданням, замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony