Реклама
Lacover

не пропустіть

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

10 місяців тому  26.02.2018, ~ Administrator   

Фільтри, які використовуються в промислових установках, являють собою різнорідну групу по області застосування. У загальному і цілому вони служать для відділення твердих частинок в повітряних сумішах.

Процеси фільтрації застосовуються практично у всіх галузях сучасної промисловості, де має місце потік рідин або сипких матеріалів. Ребристі (гофровані) фільтри знайшли широке застосування у пиловловлюючих і вентиляційних установках, а також в системах кондиціонування повітря. Спеціальні фільтраційні системи пристосовані до безперервної роботи в обладнанні для порошкового напилення. Самоочищення фільтрів відбувається шляхом тимчасової зміни напрямку потоку на зворотній - так званий пневмоудар. Специфічні вимоги, пропоновані до цієї групи фільтрів, призвели до того, що їх проектують практично для конкретного застосування, оптимально підбираючи як конструкцію, так і фільтруючий матеріал.

В камерах порошкового напилення фільтри піддаються сильному пиловому навантаженню. Перебуваючи в рециклінгу декілька разів, порошкова фарба може подрібнюватися до 10-20 мкм. Надто маленькі частинки не тільки не заряджаються, але і перші відділяються як відходи, та забивають фільтри в картриджних кабінах. Негативним чинником для функціональності фільтрувальної тканини є також неякісне повітря, тобто брудне або надто вологе.

Ці фактори знижують здатність фільтрів виконувати свою роботу. Фільтрувальна тканина забивається, зменшується тяга всередині зони напилення. Як результат – порошок вилітає за межі камери та забруднює приміщення.

Для відновлення функціональної придатності використовують автоматичні очищувачі фільтрів. Після першого ж циклу очищення з фільтра відбивається від 2 до 3 кг фарби. При сильному забрудненні фільтри очищуються двічі.

Запропоноване обладнання призначене для очищення картриджних фільтрів від порошкової фарби на підприємствах з інтенсивним навантаженням рекуперованого порошку на одиницю площі фільтрувального матеріалу.

Ретельно очищує картриджні фільтри довжиною до 1 200 мм і діаметром до 450 мм із будь-яким типом кріплення.

Чистка фільтрів відбувається автоматично, згідно до заданої програми на пульті управління.

Процес чистки здійснюється завдяки струменевим пневмоударам, направленим із спеціальної трубки на внутрішню сторону картриджа по всій його довжині разом із одночасним обертанням фільтра навколо своєї осі.

Споживана потужність ел. двигуна - 0,12 кВт
Напруга – 380 V
Рівень акустичного тиску - 64 дБ (А)
Необхідний тиск на вході - 0,55 - 0,6 МПа
Маса - 150 кг

Порошок із фільтра опадає в накопичувальний ящик.
Для максимальної ефективності рекомендується приєднувати до спеціального патрубка промисловий порохотяг.
Рекомендований час очищення одного фільтра від 15 до 30 хв. залежно від стану забруднення.
 

Виробник ТзОВ «Інтерфарб-Україна»
тел. +380 32 297 10 76
моб. +380 50 370 33 63
office@interfarb.com.ua
www.interfarb.com.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony