Реклама
Lacover

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

10 місяців тому  26.03.2018, ~ Administrator   

Професійне порошкове фарбування фасадів i подальший догляд за ними з допомогою періодичного очищення

Для власників, а також мешканців багатоповерхових будинків захист від корозії і декоративний вигляд фасадів із металевих елементів є надзвичайно важливим параметром оцінки якості виконаної роботи. Тільки правильно нанесені захисні покриття при умові регулярного миття і очищення гарантують збереження фасаду. При плануванні періоду експлуатації будівлі потрібно ще на етапі проектування передбачити обов’язковий догляд за фасадом, який би забезпечив збереження хорошого вигляду якомога довше.

При виборі відповідної системи покриттів слід, перш за все, враховувати матеріал, з якого виготовлені окремі складові елементи фасаду, а також тип і місце експлуатації об’єкту. Не кожний метод антикорозійного захисту буде повністю відповідати технічним вимогам, так як кінцева стійкість в значній мірі залежить від вибору процесу підготовки поверхні даного матеріалу, пов’язаного з вибором відповідної лакофарбової системи.

Також для підприємства, що займається нанесенням покриття, надзвичайно важливою інформацією є місце розташування будівлі, і як вона експлуатуватиметься, а також призначення елементів, що фарбуються. Ці дані визначають умови захисту від корозії. Виконавець, як спеціалізована фірма, повинен бути спроможним окреслити вимоги, які стосуються антикорозійного захисту у відповідності з запланованим процесом нанесення покриттів, i спрогнозувати термін експлуатації пофарбованих елементів.

Вибір систем покриттів для алюмінію
Вибираючи відповідну систему лакофарбових покриттів для будівельних конструкцій з алюмінію, ми можемо і повинні скористатися з допомоги існуючих товариств якості. Вартість нанесення покриттів це всього лиш близько 1-2% вартості конструкції фасаду, але від них повністю залежить його кінцевий вигляд.

В Україні перша ліцензія QUALICOAT була отримана компанією «Полімер-Колор» (м. Бровари) ще в 2007 році, згодом, в 2010 році цю ліцензію отримала фірма «Європейнт» (смт. Велика Димерка, Броварський район). Технічні вимоги QUALICOAT охоплюють весь спектр вимог, що ставляться до алюмінієвих будівельних конструкцій, які експлуатуються в різних кліматичних умовах, в міських агломераціях і промислових зонах.

В вищезгаданій системі якості сертифікації підлягають підприємства, що наносять покриття, а також хімічні матеріали і технології підготовки поверхні, а також системи покриттів. Вибираючи виконавця, який добровільно пройшов таку сертифікацію, замовник може почуватися впевнено під час прийняття ключових рішень стосовно вигляду i стійкості фасадів нових будинків.

Вибір систем покриттів для звичайної і оцинкованої сталі
Сталь безумовно є менш однорідним конструкційним матеріалом, ніж алюміній, тому дещо важче створити систему якості захисту сталі від корозії i систематизувати доступні на ринку технічні рішення. В Німеччині вже багато років виробників металоконструкцій активно підтримує товариство QIB – Qualitätsgemeinschaſt Industriebeschichtung (Товариство якості промислових покриттів). Натомість на міжнародному ринку діє товариство QUALISTEELCOAT, яке вже понад 10 років адмініструє систему якості покриттів для металоконструкцій, що використовуються в архітектурі i промисловості.

Сертифікація покриттів в рамках знаку якості QUALISTEELCOAT охоплює також заклади, що наносять покриття, технології i матеріали для попередньої обробки, а також системи покриттів. Основним документом, в якому розглядається тривалість антикорозійного захисту металоконструкцій з допомогою лакофарбових матеріалів є стандарт ISO 12944 „Захист від корозії сталевих конструкцій захисними лакофарбовими системами (частина 1- 8)”. В ньому вводиться поняття категорії корозійності, передбачається тривалість експлуатації, визначені вимоги для різних типів матеріалів (звичайна сталь, гальванічно оцинкована і гарячеоцинкована сталь). Додатково досліджується стійкість окремих захисних систем до атмосферних впливів.

Продовження цієї статті Ви можете знайти в журналі “Покраска Профессиональная” № 1(88)2018.
Замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony