Реклама
Lacover

ОБЛАДНАННЯ

6 місяців тому  19.10.2018, ~ Administrator   

На початку цього року компанія SAMES KREMLIN анонсувала новий пневматичний пістолет FPro Р з нижнім підведенням ЛФМ. Це професійний інструмент високої якості, який забезпечує одні з найкращих характеристик на ринку фарбувальних пістолетів.

FPro змінює добре відому модель пневматичного пістолету KREMLIN M22P. Нова модель має чорний анодований корпус з покращеними ергономічними х а р а к т е р и с т и к а м и. Пістолет чудово збалансований, має зручний та м’який тригер що значно покращує комфорт праці для маляра. Пістолет випускається в трьох версіях: HVLP, LVLP та конвенційний. Традиційно HVLP краще використовувати з рідким матеріалами, LVLP– з ЛФМ середньої в’язкості, конвенційні дадуть чудовий результат і з густішими матеріалами.

В пістолеті FPro використані інноваційні рішення на які подані заявки на патенти. В каналі подачі ЛФМ застосовується спеціальний рестріктор (обмежувач), який забезпечує так зване попереднє розпилення. Він також уповільнює швидкість руху частинок фарби, таким чином створюючи кращі умови для розпилення вже пневматичною головкою і збільшення коефіцієнту перенесення. Другий оригінальний елемент, Vortex контролер, забезпечує обертання факелу навколо осі, що покращує покриття складних деталей, підвищує коефіцієнт переносу, покращує рівномірність покриття.

Всі клієнти, хто тестував FPro, дають найвищі оцінки пістолету, якості розпилення та зручності роботи. Безумовно цей пістолет займе своє достойне місце серед
високоякісного професійного фарбувального інструменту.

Черненко Віктор
Директор ПП «ЄФС»
Представник SAMES KREMLIN в Україні

www.kremlin.com.ua
sames.kremlin.@gmail.com
067 613-73-71
050 484-70-91
 

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony