Реклама
Lacover

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

8 місяців тому  16.05.2018, ~ Administrator   

Новий центр подачі порошкової фарби повністю інтегрований з пультом управління і обслуговується з допомогою центрального сенсорного екрану. Завдяки численним функціям, які збільшують ступінь автоматизації, а також обмеженню втрат фарби, цей центр особливо корисний при порошковому фарбуванні.

Центр подачі фарби являється серцем автоматичної лінії порошкового фарбування. Компанія Wagner додала до існуючої лінійки свого обладнання нову розробку - центр подачі фарби PXS. Цей новий центр є ключовим елементом не тільки самої системи подачі фарби, але й всієї лінії порошкового фарбування. Управління роботою лінії здійснюється з розподільчошафи і обслуговується з допомогою центрального сенсорного екрану.

Компактна, ергономічна будова центру дозволяє адаптувати його до індивідуальних умов праці різних клієнтів. Завдяки різноманітним функціям, які підвищують ступінь автоматизації, а також сприяють ефективному нанесенню фарби, ця система особливо підходить для виконання найвідповідальніших завдань в області порошкового фарбування, задовольняючи, таким чином, найрізноманітніші вимоги клієнтів.

Значно коротший час обслуговування
Подача фарби починається з забору свіжого порошку зразу з ящика. Альтернативним рішенням можуть бути мішки типу big bag. Фарба подається до пістолетів з закритого резервуару, що забезпечує чистоту робочого оточення.

Флюідизація, а також вібрація фарби в резервуарі з метою її оптимальної підготовки для нанесення є стандартною функцією фарбувального обладнання. Дуже коротка трубка інжектора для втягування фарби дозволяє отримати більшу продуктивність, а також досягнути меншого зносу робочих частин установки для нанесення. Завдяки швидкозйомному з’єднанню заміна трубки триває тільки 5 секунд, що дозволяє значно скоротити час обслуговування.

Ультразвукове сито, яке може додатково встановлюватися по замовленню клієнта, розміщується по всій поверхні флюідизаційного резервуару і зменшує забруднення, що дозволяє отримати значно кращу якість покриття і високу ефективність нанесення фарби.

Автоматична оптимізація процесу зміну фарби
Новинкою також є автоматична оптимізація процесів зміни фарби. Крім індивідуальної конфігурації цих процесів, можливе також використання інтелектуальної системи управління обладнанням при виборі функції «Інтелектуальна зміна фарби”. Це означає, що активуються тільки ті цикли, які дійсно необхідні. Наприклад, виключається цикл очистки ультразвукового сита, якщо для фарбування даної партії виробів цей елемент не використовується.

В меню сенсорного екрану відображається весь процес фарбування і зміни фарби, що додатково зменшує ризики виникнення помилок і дозволяє отримувати повторювальні результати.

Ще однією новинкою є вбудована система обліку використання порошкової фарби в залежності від партії виробів і кольору покриття. Вона надає користувачеві корисну інформацію про те, скільки фарби і якого кольору слід зберігати на складі. Ці дані можна скопіювати з допомогою USB-накопичувача для їх подальшої статистичної обробки на комп’ютері.

Модульна концепція центру подачі фарби дозволяє достосувати його у відповідності з індивідуальними вимогами користувача.

Додаткове ультразвукове сито можна встановити в флюідизаційний бак.

Wagner в Україні
тел. (050) 433 28 00
wagner.ukraine@gmail.com
www.wagner-group.com

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony