Реклама
Lacover

Порошкові фарби

Варто знати

2 місяці тому  24.03.2020, ~ iryna   

Напередодні 65-ї річниці реєстрації першого патенту на порошкове покриття, автором якого став Ервін Геммер, ми підготували огляд останніх досягнень в області порошкових фарб. Саме Геммер запатентував новий процес нанесення тонких шарів покриття на попередньо нагріті інструменти шляхом їх занурення в псевдозріджений шар термопластичного порошку.

За наступні десятиліття талановиті фахівці і інженери вдосконалили технологію нанесення порошкових покриттів за межі найсміливіших мрій Геммера, щоб створити світ термореактивних матеріалів, які забезпечують відмінну міцність, ефективність і економічні переваги.

У міру того, як підвищувалися вимоги до характеристик матеріалів, що експлуатуються в екстремальних умовах, і виникала необхідність в більш точному управлінні виробничими процесами і підвищенні рентабельності, фахівці виявляли всі свої здібності, щоб забезпечувати відповідну якість виробів. Функціональні покриття розроблялися для експлуатації в жорстких умовах, включаючи більш агресивне середовище і більш високу робочу температуру. Архітектори покладають надії на порошкові покриття, здатні витримувати сонячне світло, атмосферні опади та інші впливи навколишнього середовища протягом 20-30 років. Споживачам потрібні довговічні покриття на найрізноманітніших поверхнях. Законодавство і громадська думка змушують виробників використовувати більш екологічні процеси.

У даній статті ми розглядаємо досягнення в області технології нанесення порошкових покриттів, обладнання та процесів, які спрямовані на задоволення всіх вищезазначених вимог.

Продовження цієї статті Ви можете знайти у журналі "Покраска Профессиональная" № 8 (103) 2019 

Якщо Ви не знайомі з нашим виданням, замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony