Рекламаhangon

Варто знати

Новини

8 місяців тому  15.10.2019, ~ Redaktor 1   

Непереборна тяга до інновацій привела компанію AkzoNobel до створення стійкого до подряпин порошкового покриття для архітектурного ринку в матовому і глянсовому виконанні.

Відповідаючи на запити клієнтів, компанія взялася за роботу і привнесла революційну подвійну функціональність до своєї лінійки Interpon D. Доступна стандартна і надміцна версія складу під назвою Interpon D X-Pro.

Для підтвердження міцності склад піддавався жорстким випробуванням по Мартіндейлу на стандартному промисловому обладнанні. Високі показники блиску є доказом підвищеної стійкості покриття до подряпин.

"Ми прислухалися до наших клієнтів, дізналися, чого саме вони хочуть, і дали їм це", - каже Даніела Влад, генеральний директор компанії AkzoNobel у напрямку порошкових покриттів. "Інновації в нашій продукції перевершують всі очікування, і ми впевнені, що пропонуємо найкраще можливе рішення по стійкості до механічних ушкоджень. Таким чином, поверхня, на яку нанесено покриття, можна обробляти, збирати або перевозити, а воно буде захищене від механічних пошкоджень краще, ніж будь-коли".

Жан-Поль Мунен, керівник відділу комерційної діяльності в області архітектурних покриттів, додає: "Покриття Interpon D вже отримали визнання за свою довговічність, а тепер ми зробили їх ще й стійкими до подряпин. Наші клієнти в архітектурному середовищі (особливо виробники алюмінієвих вікон і дверей) говорили нам, що їм потрібно порошкове покриття, стійке до подряпин; саме його ми їм і надали".

Вироби, покриті складом Interpon D X-Pro, менш схильні до стирання при обробці і перевезенні. В кінцевому пункті транспортування вони виглядають як новенькі.

Лінійка Interpon D має екологічну декларацію продукції. Компанія AkzoNobel була першим в світі постачальником порошкових покриттів, що отримала сертифікат на екологічну декларацію продукції в 2015 році. Нещодавно оновлений сертифікат на будівельні порошкові покриття з лінійки Interpon D дійсний до 2023 року.

Tagi: AkzoNobel

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony