Рекламаhangon

Протягом останніх двох років фірма SAMES KREMLIN активно виводила на ринок нове фарбувальне обладнання й аксесуари. В цій статті зробимо короткий огляд нових продуктів що з’явились за цей час.

Почнемо з продуктових та повітряних шлангів для пневматичного фарбування. Вага та еластичність шлангів суттєво впливають  на  зручність  використання  пневматичного пістолета. Нові шланги SAMES KREMLIN наразі є найлегшими та найгнучкішими на ринку. Продуктові шланги мають три внутрішні діаметри: 3,2 мм, 6,4 мм, 9,5 мм. Їхня вага відповідно складає: 31 г/м, 44 г/м та 92 г/м. Радіус згину від 15 мм до 35 мм відповідно. Шланги можуть бути з фітингами 1/4” або 3/8”.

Повітряні шланги також можуть бути в трьох внутрішніх діаметрах: 6,5 мм, 8 мм, 9,5 мм. Їхня вага відповідно складає: 61 г/м, 72 г/м та 100 г/м. Радіус згину від 30 мм до 40 мм відповідно. Фітинг 1/4".

Шланги з пістолетом.

Шланги можуть бути різної довжини з фітингами (значення можна знайти в каталозі на нашому сайті) або бухтами 25 м, 150 м без фітингів. Фітинги постачаються окремо і легко встановлюються.

Підігрівач фарби Magma 500
Нагрівачі Magma 500 можна використовувати на дільницях підготовки фарби для циркуляції, щоб підтримувати постійну температуру для кожного кольору, або для прямого нагрівання в фарбувальних агрегатах для підвищення температури фарби безпосередньо перед нанесенням. Це допомагає розпилювати фарбу при нижчому тиску та зменшує використання розчинників, оскільки нагріта фарба матиме нижчу в'язкість.

Крім того, нагрівач Magma може нагрівати розпилювальне повітря для швидшого висихання та підвищення якості покриття в системах Airmix® або Airspray. Максимальний робочий тиск нагрівача до 500 бар, тобто він може використовуватись в агрегатах нанесення антикорозійних покриттів. Потужність підігрівача 3800 Вт, температура до 80 °C.

Помпа 35С50 для роботи з AIRMIX або AIRLESS пістолетами
Помпа 35C50 розроблена для задоволення зростаючих потреб у використанні водних фарб різної в’язкості та напіврідких матеріалів. Максимальний тиск ЛФМ – 210 бар, середня продуктивність 1,5 л/хв, тобто помпа може працювати з двома пістолетами одночасно. Оптимізована гідравлічна частина забезпечує швидку зміну кольору мінімальною кількістю розчинника. Готові комплекти для роботи можуть бути з шлангами та пістолетом AIRMIX або AIRLESS моделі SFlow з поворотним соплом або спеціальним соплом Skill Tip для деревообробки.

Нові високопродуктивні Airless помпи серії AZUR для нанесення антикорозійних покриттів. Це дві помпи з співвідношенням тиску 52:1 та 72:1, відповідно з максимальним тиском 312 та 430 бар, продуктивністю 4,5 л/хв та 3,2 л/хв, призначаються для роботи в жорстких умовах при нанесенні різних антикорозійних однокомпонентних чи двокомпонентних ЛФМ. Швидка зміна напряму руху поршня помпи забезпечує високу рівномірність розпилення без пульсацій. Обмерзання практично відсутнє при довготривалій роботі. Шум при роботі помпи менше 80 дб, що значно покращує умови роботи персоналу. Помпи мають самовирівнювальні ущільнення, які не потребують традиційної підтяжки з часом. Конструкція гідравлічної секції забезпечує просте обслуговування з мінімальним простоєм. Помпи можуть працювати з довгими шлангами до 90 м. Є декілька опцій ущільнень для оптимальної роботи з різними ЛФМ. Помпа може комплектуватись підігрівачем ЛФМ Magma 500, для якого передбачене кріплення на візку. Помпи комплектуються AIRLESS пістолетом SFlow з поворотним фітингом та необхідними шлангами, наявний великий вибір поворотних сопел. Замість всмоктуючого патрубка може комплектуватись гравітаційною ємністю на 20 л.

Нові діафрагмові помпи для пневматичного фарбування 01D140 та 04D140
Помпа 01D140 змінює помпу PDM175 і призначена для живлення до 6 пневматичних пістолетів та невеликих систем циркуляції до 15 м. Також може використовуватись для перекачування рідин. Може бути в версії для подачі абразивних матеріалів. Співвідношення тиску 1:1. Помпа 04D140 – це нова помпа в асортименті обладнання SAMES KREMLIN. Помпа має співвідношення 3,5:1 та може використовуватись в більших системах рециркуляції – до 50 м. Спеціальна конструкція камер помп забезпечує дуже якісне та швидке промивання, що важливо при зміні кольору. Короткий хід діафрагм та висока частота роботи забезпечує дуже стабільний потік рідини без пульсацій.

Діафрагмова помпа

Нові пістолети
Нові пневматичні пістолети FStart замінили модель М22 Basik. Це спрощена модель в деяких технічних аспектах, з обмеженими до 3-х розмірів соплами, але з традиційною для Kremlin високою якістю розпилення і високою якістю матеріалів виготовлення. Голки і сопла виконані з нержавіючої сталі. Але при цьому пістолет має надзвичайно привабливу ціну. FStart випускається в трьох варіантах: з верхньою чашкою 0,6 л, з нижньою чашкою 1 л та нижньою подачею, в HVLP та пневматичній версії. Пістолети можуть постачатись в комплекті з шлангами або з фарбонагнітаючим бачком. Наприклад FStart з нижнім підводом в комплекті з шлангами і маленьким бачком на 2 л може бути цікавою альтернативою гравітаційному пістолету.

Комплект з ємністю Inocart-H.

Обладнання для порошкового фарбування
Нарешті в жовтні була представлена нова серія порошкового обладнання SAMES KREMLIN, яка має загальне означення INOCOAT. Нова лінійка обладнання включає в себе як нові ручні і автоматичні розпилювачі, так і всі нові складові частини для побудови автоматичної порошкової дільниці. Сюди входить порошкова камера Inobooth, порошкова «кухня» Inocenter, маніпулятор Inorecip, модуль 3D датчиків для визначення профілю деталей, порошкове сито, ємності, шафи управління. Автоматичні пістолети Inogun A можуть постачатись комплектами з блоком управління, кабелями, шлангами для модернізації працюючих камер. Також є автоматичні розпилювачі, конструктивно призначені для роботи на роботах. Ручні комплекти обладнання постачаються на візку і мають чотири варіанти комплектації: з вібростолом для швидкої зміни кольору, з ємністю на 70 кг, з ємністю на 9 л для неруйнівного контролю деталей з дуже малим виходом порошку, з ємністю на 21 л для великого виходу порошку до 1,2 кг/хв. Велику ефективність нанесення порошку визначає нова система автоматичного управління електростатичними параметрами TEC-5. Графічний інтерфейс блока управління дуже простий і не потребує будь-яких спеціальних знань оператора.

З усіма новинками більш детально можна познайомитись на сайті sames-kremlin.com або безпосередньо «вживу» у нас на підприємстві.

Черненко В.П.
директор ПП «ЄФС»

067 613 73 71, 050 484 70 91

"Покраска Профессиональная" №6 (109)2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony