Рекламаhangon

Варто знати

РІДКЕ ФАРБУВАННЯ

Новини

більше року тому  29.07.2019, ~ Redaktor 1   

Компанія Jotun в червні 2019 року уклала угоду з найбільшою в світі суднобудівної корпорації Hyundai Heavy Industries (HHI). Контракт дозволить розширити використання інноваційної екологічної грунтівки норвезького виробника.

Як повідомляє Jotun, церемонія підписання меморандуму відбулася під час візиту до Норвегії президенту Республіки Кореї - Мун Чже Іна. Документ завізували голова правління компанії Jotun Одд Гледич молодший і виконавчий директор HHI Ка Сам Хен.

Угода передбачає подальшу розробку і поставку грунтівок нового типу без розчинника, що є надзвичайно актуально для суднобудування. Крім того, контракт став відправною точкою для більш тісної співпраці та використання новітніх покриттів.

За даними Jotun, при фарбуванні суден від 60 до 70% всіх застосовуваних лакофарбових матеріалів складають грунтівки. Норвежська компанія, у свою чергу, все більше уваги приділяє розробкам екологічно чистих покриттів, у тому числі грунтівок, де виділення розчинника знижено на 80-90%.

Над новим продуктом Jotun працює вже 13 років. Очікується, що розробка дозволить скоротити викид летких органічних сполук (ЛОС) з 250 грамів на літр до 9 г/л або більш ніж на 90%.В цьому випадку виграють і самі суднобудівні верфі, заощадивши сотні мільйонів доларів США на інвестиціях у скорочення викидів ЛОС.

Генеральний директор Jotun Мортен Фон заявив, що дуже задоволений підписанням угоди з найбільшою в світі суднобудівної компанією. До того ж контракт важливий для екології, оскільки інновації дозволяють поліпшити стан навколишнього середовища. Ка Сам Хюн додав, що партнерство з Jotun вигідне компанії з точки зору відповідності новим екологічним вимогам.

Нагадаємо, в 2014 році Jotun підписав угоду на поставку екологічних захисних покриттів з концерном Merchant Energy Shipping (CMES), в який входить найбільша суднобудівна компанія Китаю - Dalian Shipbuilding Industry.

Новий продукт сьогодні вже доступний для вибраних корейських суднобудівників, а також деяких верфей в Європі, які мають досвід у використанні одношарових грунтівок, що вимагають старанних технологій нанесення.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony