Реклама
Lacover

Варто знати

Інше

РІДКЕ ФАРБУВАННЯ

Новини

2 місяці тому  02.12.2020, ~ iryna   

Як повідомляє Financial Times, компанія Nippon Paint збирає сили для укладення нових угод на міжнародному рівні в галузі, яка сильно постраждала від коронавірусу.

Одним із приводів стала недавня угода по купівлі виробника ЛФМ Wuthelam Holdings з Сінгапуру мільярдера Го Чен Ляна. Угода була укладена ще в серпні 2020 року. Ціна контракту склала 12,18 млрд доларів США. В результаті придбання частка японського концерну в компанії виросте з 39 до 60%.

В ході підготовки до ряду поглинань Nippon Paint 1 жовтня заявила про реструктуризацію своїх операцій з випуску автомобільних ЛФМ по всьому світу в єдиний підрозділ. Він буде «краще поглинати нові компанії в міру їх придбання».

Відзначається, що бізнес автомобільних ЛФМ компанії суттєво постраждав від епідемії коронавірусу. Закриття автомобільних заводів по всьому світу призвело до зниження чистого прибутку на 19% в першій половині 2020 року. Втім, від Covid-19 постраждали і інші виробники, що дало нові можливості Nippon Paint.

Генеральний директор японської групи Масаакі Танака в інтерв'ю Financial Times заявив, що криза відкриває нові можливості.

«Серйозний економічний спад надав Nippon Paint шанс здійснити стратегічні глобальні придбання в усе ще фрагментованій лакофарбовій галузі», - наголошується в повідомленні.

 За словами глави Nippon, це стало можливим, оскільки при падінні ринку з'являються гравці, яким «буде важко вижити поодинці». Тому концерн розгляне можливість злиття і поглинання.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony