Реклама
Lacover

ОБЛАДНАННЯ

Новини

5 місяців тому  10.05.2019, ~ Redaktor 1   

Компанія Walmec представляє нове покоління професійних фарборозпилювачів – Genesi CARBONIO 360 найлегший, найбільш інноваційний та найдосконаліший фарборозпилювач на ринку.

Це перший на ринку фарборозпилювач, корпус якого містить карбон (вуглеволокно) – відтепер доступний на ринку. Genesi Carbonio 360 зберігає ключові характеристики професійного фарборозпилювача Genesi, а також володіє ексклюзивними якостями фінішної обробки і престижними деталями, які гарантують виняткові переваги користувачеві.

Це найлегший з існуючих професійних фарборозпилювачів, його вага дозволяє значно полегшити процес тривалої безперервної роботи і робить фарборозпилювач більш керованим. Високотехнологічний дизайн корпусу, повітряної головки, сопла гарантують неперевершені характеристики розпилення і атомізації з коефіцієнтом перенесення продукту понад 70%. Стиль – металевий внутрішній корпус, елегантність карбону (вуглеволокна), ергономічність і вдосконалена форма. Всі комплектуючі фарборозпилювача розроблені і виготовлені в Італії.

Корпус фарборозпилювача виготовлений з кованого алюмінію і покритий вуглеволокном. Руків’я, курок і гайка розпилюючої головки виготовлені з вуглеволокна. Сопло-голка виготовлене з нержавіючої сталі, регулювальні гвинти – з анодованого алюмінію з різьбовою частиною із нержавіючої сталі. Внутрішні різьбові канали – з нержавіючої сталі з самоконтрольованою різьбою для високоточного і стабільного контролю. Walmec і ринок – партнерство, яке триває вже понад 70 років, з того часу, як в 1945 році один заповзятливий майстер поклав початок історії, пов'язаної з фарбуванням; історії, яка сьогодні лежить в основі змістовного і багатого каталогу.

В основі цього партнерства лежать діалоги, зустрічі, розробки, але перш за все, воля і прагнення до спільного, Walmec і ринку, зростання і розвитку. Walmec – це надійність, якість та інновації, тому що бути на ринку означає не тільки задовольняти існуючі потреби, але і бути у змозі запропонувати ринку нову продукцію, з незмінно високими характеристиками і якістю, в потрібний час і на кращих умовах.

Якість, надійність, компетентність, оперативність і сервіс – основні, фундаментальні цінності компанії, завдяки яким вона щодня чітко і злагоджено працює з однією лише метою: сьогодні і постійно пропонувати своїм клієнтам продукти, зроблені ВИКЛЮЧНО В ІТАЛІЇ, тому що Walmec зберегла виробництво в Італії протягом усіх цих десятиліть.

Офіційний дистриб'ютор фарборозпилювачів Walmec в Україні - компанія «Спектр-Плюс»
ПП «Спектр-Плюс»

м. Київ, пр-т Науки, 33-А
тел.: (044) 524-24-48 (050) 490 - 01 - 20
info@spektr-plus.com.ua
spektr-plus.com.ua


 

Tagi: Walmec

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony