Реклама
Lacover

Варто знати

Деревина

21 днів тому  07.05.2020, ~ iryna   

Новий процес оздоблення деревини
Технологія LED затвердіння лакофарбових матеріалів дає фантастичні можливості для оздоблення деревини. Вона забезпечує такий самий високий рівень оздоблення, як і УФ затвердіння. За допомогою матеріалів LED затвердіння для покриття деревини від Sherwin-Williams тепер і ви зможете отримати переваги цієї технології.

Хто виграє від LED технології?
Якщо на цей момент ви використовуєте матеріали УФ затвердіння, чи плануєте розпочати їх застосування, тоді ви можете вбудувати LED технологію у свій процес оздоблення деревини. Sherwin-Williams створила спеціальні продукти LED затвердіння, що забезпечують оптимальне оздоблення для, фактично, кожного сегменту виробів з дерева, включаючи вироби для дому та офісу, інтер’єру, а також для будь-якої іншої лінії оздоблення.

Зменшення споживання енергії
Незважаючи на свою ефективність, більшість ламп УФ затвердіння досить дорогі в експлуатації порівняно з блоками LED затвердіння. Також більшість УФ ламп мають тривалий цикл “розігріву” при включенні, а це означає, що вони повинні бути постійно включені протягом виробництва, таким чином постійно споживають енергію. LED блоки, з іншої сторони, можна включати та виключати при потребі, без будь-якого впливу на світлодіоди. Більше того, LED технологія дає близько 40-60% економії електроенергії

Усунення  проблеми  хвойної деревини
Більшість УФ ламп виділяють багато тепла. Це може спричинити серйозні проблеми при оздобленні сосни чи інших видів хвойних порід деревини. Із LED затвердінням ця проблема усувається, оскільки LED не нагріває підкладку.

Продовження цієї статті Ви можете знайти у журналі "Покраска Профессиональная" № 8 (103) 2019 

Якщо Ви не знайомі з нашим виданням, замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony