Реклама
Lacover

Новини

6 місяців тому  13.11.2018, ~ nastya   

Компанія Dürr оголосила про будівництво нового високотехнологічного лакофарбовий цеху на заводі Toyota в Джорджтауні, штат Кентуккі. На додаток до системи контролю якості нанесення фарби EcoReflect, Dürr також надає великі фарбувальні камери і невеликі камери / робочі платформи, сушильні камери Dürr, а також Ecopure® RL - одну з найсучасніших систем очистки повітря від Dürr.

Dürr вже більше 20 років співпрацює з представництвом Toyota в Північній Америці, і в 2016 році компанія отримала замовлення на будівництво лакофарбового цеху в Тіхуані, Мексика. Завод почав виробництво з пікапа Tacoma на початку цього року з великим успіхом.

«Замовлення в Джорджтауні, який був отриманий в червні, відображає зростаючі і міцні відносини між Dürr і Toyota», - сказав генеральний директор і президент Dürr Systems Inc. Бруно Уелш. «Ми пишаємося тим, що є частиною забезпечення Toyota сучасними системами і технологіями».

Однією з нових технологій є EcoReflect від Dürr - інноваційний світловий тунель для управління якістю точного нанесення лакофарбового покриття. Технологія пропонує ергономічно оптимізоване рішення, а арочний дизайн світлового тунелю забезпечує однорідне освітлення і мінімальний блиск. Це дозволяє з максимальною точністю безперервно виявляти нерівності в нанесенні фарби. Використання світлодіодної технології гарантує низькі витрати на енергію і мінімізує час обслуговування. Завдяки своїй енергоефективної світлодіодної технології EcoReflect забезпечує безперервно відбите зображення, покращений розподіл яскравості і стабільне, візуальне сприйняття без зносу.

Новий об'єкт буде обладнаний двома великими камерами для нанесення трьох вологих верхніх шарів покриття і кількома невеликими камерами. Три регенеративних термічних окислювача з обертовим клапаном Ecopure RL також включені в обсяг поставки Dürr для Toyota. Ecopure RL - одна з найсучасніших систем очистки повітря від Dürr, здатна забезпечити ступінь подрібнення понад 99%, і це на додачу до низьких експлуатаційних витрат на енергію і виключно високому терміну служби. Ecopure RL являє собою систему з одним поворотним клапаном, яка скорочує час і витрати на технічне обслуговування в майбутньому, а також дозволяє заощадити цінний простір на заводі.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony