Реклама
Lacover

Для переходу з однієї фарби на іншу необхідно провести повну очистку камери напилення порошкової фарби. І якщо очищення боксу напилення займає відносно недовгий час, то cамою забрудненою частиною камери є блок фільтрів, очищення якого займає не тільки найбільшу кількість часу, але й забруднює місце навколо камери, особливо у випадку, коли фільтри забиті.

Для прискорення процесу зміни фарби і зменшення ступеня забрудненості ділянки фарбування, виробляються камери напилення порошкової фарби зі змінними блоками фільтрів.

Конструкція такої камери представлена на мал.1.
1.1 Бокс напилення;
1.2 Витяжний пристрій;
1.3 Пересувний блок фільтрів зі збірним баком фарби.

Конструкція пересувного блоку фільтрів показана на мал.2.
2.1. Корпус блока фільтрів;
2.2. Фільтри циліндричні;
2.3. Колеса;
2.4. Бункер просіювання та флюїдизації фарби.

Зміна фарби
При зміні кольору достатньо обдути стисненим повітрям внутрішню частину боксу напилення, від’єднати пересувний блок фільтрів, перемістити його в зону зберігання, а на його місце встановити новий пересувний блок.

Для продовження роботи необхідно засипати фарбу в бункер, підключити до бункера напилювачі і почати працювати з новою фарбою.

Для зручності експлуатації та обслуговування, бак встановлений на колеса, і може від’єднуватись від пересувного блоку фільтрів.

Бункер обладнаний сіткою з нержавіючої сталі вічком 300 мкм, до якої під’єднаний вібродвигун. Завдяки вібрації порошкова фарба просіюється крізь сито, та змішується з фарбою в бункері. Під час просіювання фарби бруд відокремлюється від фарби та не попадає в процес напилення, що забезпечує якість покриття.

Бункер також обладнаний плитою флюїдизації, на якій лежить фарба. Крізь плиту подається стиснене повітря, яке розсіюючись, підіймає фарбу та полегшує її забір напилювачами.

Всі пересувні блоки є взаємозамінними, що дозволяє додавати блоки у разі збільшення кількості використовуваних фарб.

Використання поворотних коліс на пересувному блоці дозволяє зручно маневрувати у випадку обмеженого простору навколо камери.

Представлена конструкція є недорогою альтернативою імпортним камерам провідних світових виробників обладнання для порошкового фарбування, в яких реалізовані функції швидкої зміни фарби.

Такі камери застосовуються як в автоматичних лініях фарбування, так і на ділянках з ручним фарбуванням.

ТОВ «Інтерфарб-Україна»
Тел./факс (032) 240-23-11
Моб. 050-370-33-63
www.interfarb.com.ua
office@interfarb.com.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony