РекламаDerewo2020

Варто знати

Деревина

2 місяці тому  29.01.2020, ~ iryna   

На сьогоднішній момент на ринку складається дуже помітна тенденція зниження собівартості виробництва через ряд причин. На жаль, у зв'язку з цим дуже багато виробників меблів починають сильно нехтувати якістю своїх виробів в гонитві за сумнівною економією

Погодьтеся, ми всі хотіли б витратити менше, а отримати більше. І цей вислів можна віднести як до виробника, так і до покупця. Частою фундаментальною помилкою в гонитві за псевдоекономією є відмова від грунту-ізолятора  при  пігментному опоряджені МДФ.

Грунт-ізолятор - це грунт, який дозволяє запечатати рихлу структуру МДФ і не підняти ворс. Ми ж всі знаємо, що таке МДФ? Так ось уявіть, ми прибрали з технологічного процесу  фарбування  етап  покриття МДФ грунтом-ізолятором і відразу приступаємо до нанесення пігментованого грунту, при цьому неважливо, який тип смоли – акрилова, поліуретанова або поліефірна - використовується в основі матеріалу.

Ось тут і починається найцікавіше. Після  нанесення  першого  шару пігментованого  грунту  (150-180 г/м2) на МДФ без використання грунту - ізолятора, відбувається його сильне всмоктування  поверхнею.  Практично весь нанесений шар всмоктується в МДФ, особливо на торцях і фрезерованих місцях, утворюючи неправильну лакофарбову плівку. «Чому?» - запитаєте ви. А неправильна вона саме тому, що рідкі складові готової суміші пігментованого грунту (смоли, добавки і розчинники, компоненти затвердіння і спеціальні добавки) частково всмокталися в МДФ, частково випарувалися, залишивши на поверхні наповнювач, що займає основну частину сухого залишку продукту і частину полімеризованої смоли.

Продовження цієї статті Ви можете знайти у журналі "Покраска Профессиональная" №6 (101) 2019 

Якщо Ви не знайомі з нашим виданням, замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony