Реклама
Lacover

ОБЛАДНАННЯ

6 місяців тому  11.06.2019, ~ Redaktor 1   

Інноваційний центр подачі порошкової фарби IPS компанії Wagner, який вперше було представлено весною минулого року під час виставки PaintExpo в Німеччині і який вже отримав велике зацікавлення з боку клієнтів, було створено щоб задовольнити потребу ринку в комплексному, інтегрованому рішенню по автоматичній зміні кольору фарби.

Управління системою IPS здійснюється за допомогою сенсорного екрану, який можна розташувати в будь-якому місці, а також інтерфейсом для систем управління класу MES або ERP. Інтегрована концепція Новий центр подачі порошкової фарби є повністю автоматизованою системою, яка значно покращує процес порошкового фарбування.

Скорочення IPS (Integriertes Pulver-System) означає головну концепцію нового порошкового центру – Інтегрована система порошкового фарбування. Згідно з цією концепцією тільки за рахунок інтеграції можна отримати більшу продуктивність, високу якість і забезпечити простоту обслуговування. "Результатом нашої роботи є система, яка заново відкрила процеси зміни кольору", – розповідає Міхаель Топп, головний глобальний продукт-менеджер компанії Wagner, який створив систему IPS разом з Патриком Студерусем (віце-президентом підрозділу Порошкове фарбування) і Гілбертом Лутзем (завідувачем кафедри машинобудування). – "Завдяки системі IPS, а також фарбувальній камері з функцією самоочищення, рекуперації порошку, автоматичним пістолетам та іншим компонентам можна сконфігурувати повністю автоматизовану лінію порошкового фарбування". Кілька факторів, які забезпечують надзвичайну ефективність центру IPS:
• Система подачі свіжого порошку Smart Boxer може відбирати фарбу з двох ящиків, а це значно зменшує ризики зупинки обладнання через відсутність фарби.
• Вбудовані датчики забезпечують автоматичний підрахунок кількості використаної порошкової фарби для кожної партії виробів.
• В модулі IPS Master компанії Wagner в замкненій системі відбувається підготовка, дозування і подача порошку, який додатково проходить через ультразвукове сито. Система забезпечує зміну кольору від 5 хвилин, залежно від відтінку фарби.
• З центром IPS процес очищення відбувається повністю автоматично.
• Додатково можна регулювати інтенсивність очищення в залежності від кольору фарби. В цій системі об'єднано імпульсне та Air Blade очищення, що забезпечує безконтактне очищення всіх компонентів. Ще однією неперевершеною перевагою IPS Master є можливість одночасного проведення декількох етапів очищення. Таким чином інженери створили всі умови для швидкої зміни кольору.

Фото. Центр подачі порошкової фарби IPS складається з двох основних
елементів: Smart Boxer для автоматичної подачі свіжого порошку (зліва) і
IPS Master для підготовки, подачі і дозування порошкової фарби (справа).


Автоматична зміна кольору
Автоматична зміна кольору і керування з допомогою довільно розташованого сенсорного екрану зменшують ризик виникнення помилок з вини оператора. "Ми знаємо, що багато компаній, які займаються порошковим фарбуванням, стикаються з проблемою, як отримати високоякісне покриття, коли на підприємстві немає досвідчених спеціалістів." - додає Міхаель Топп. - "Як можливе рішення ми пропонуємо центр подачі порошкової фарби IPS, так як він дозволяє замінити ручні операції автоматизованими процесами".

Одним з таких прикладів є Smart Feeding Technology (SFT), технологія, яку фірма Wagner розробила для системи транспортування порошку: порошок подається з допомогою рекуперованого повітря, а об'єми його подачі контролюються розподільним клапаном з датчиками. Завдяки цьому система практично не зношується і є надзвичайно продуктивною. При цьому параметри подачі фарби не потрібно коригувати вручну. Кількість порошку, яка подається, контролюється датчиками, що гарантує високу ефективність процесу, навіть при використанні шлангів довжиною 30 м.

Центр подачі порошкової фарби можна під'єднати до мережі (IoT) компанії Wagner, що дозволяє в реальному часі контролювати графічно відображені показники або віддалено керувати роботою обладнання. Автоматизований процес фарбування забезпечує підприємствам численні переваги, так як в секторі нанесення покриттів все більш виразною стає тенденція до індивідуалізації і зменшення партій виробів. А це призводить до збільшення змін кольору, що значно знижує продуктивність. Центр подачі фарби IPS запобігає таким проблемам, так як завдяки швидкому і повністю автоматизованому процесу очищення він значно підвищує ефективність використання обладнання.


Представник Wagner в Україні
ТОВ «Алюфініш Україна»

Тел. (050) 370 33 73
wagner.ukraine@gmail.com
wagner-group.com

Tagi: Wagner

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony