Рекламаlak i farba

Деревина

Новини

10 місяців тому  03.05.2019, ~ iryna   

Опираючись на передовий досвід, ми поставляємо інноваційні продукти і стійкі технології, призначені для задоволення зростаючих потреб клієнтів. Компанія "Фарбалак" є офіційним дистриб'ютором AkzoNobel, Sikkens Wood Coatings. Ми здатні забезпечити замовника всім необхідним - з одного джерела.     

              

Кваліфіковані фахівці компанії «Фарбалак» проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаними як з самою продукцією, її технічними характеристиками, так і з технологією застосування. Вам допоможуть у виборі конкретного матеріалу, колірного рішення Вашого інтер'єру або фасаду, а також розрахують необхідну кількість використовуваних матеріалів.

Трендом у фарбуванні будинку є водорозчинні матеріали. Світовими лідерами серед подібних систем по праву вважаються продукти німецького бренду Sikkens Wood Coatings концерну AkzoNobel. Це перша компанія у світі, яка розробила водні продукти для віконного виробництва. За 227 років досвіду у виробництві лакофарбової продукції Sikkens Wood Coatings вивела на ринок революційні матеріали, властивості яких підтверджені найвимогливішими європейськими сертифікатами.

Продукти Sikkens відповідають нормам безпеки дитячих іграшок (німецька екологічне маркування «Блакитний ангел») і нормам захисту навколишнього середовища (європейська директива BPD).

⌘ Ми говоримо: «Компромісу в якості немає місця!»

В активі Sikkens є покриття різних видів, а також унікальні інноваційні продукти з технологією ізоляції внутрішніх екстрактів деревини на основі електрохімічного зв'язку (європейський патент 2012 року).

Завдяки розробкам продукції і надзвичайно сучасним системам покриттів, Sikkens Wood Coatings постійно встановлює нові стандарти захисту деревини. Фінішні покриття Sikkens Wood Coatings для дерев'яних конструкцій віповідають високим вимогам довговічності та естетиці. Покриття серії RUBBOL® відрізняються винятковою стійкістю і значно продовжують термін служби дерев'яних вікон і дверей.
Прозорі фінішні покриття CETOL® прекрасно підкреслюють природну структуру деревини, забезпечуючи ефективний захист поверхні.

Захист деревини зовнішнього використання

Дерев'яні конструкції ідеально підходять для оформлення саду або тераси. Всюди, де б вони не використовувалися, з'являється особлива атмосфера і відчуття комфорту. Однак виготовлені з деревини зовнішні конструкції піддаються сильним атмосферним впливам, і для них необхідний спеціальний захист.

Для подібних виробів Sikkens Wood Coatings пропонує тонкошарову систему покриття. Вона включає антисептичне просочення Cеtol WV880 BPD (сертифіковане згідно з останньою прийнятою в Європі директивою за змістом біоцидів) і гібридний продукт Cetol WF771, який спеціально був розроблений AkzoNobel для всесвітньо відомих компаній МacDonalds® і World Disney®.

Цей продукт «3 в 1», є одночасно ґрунтом, проміжним і фінішним шаром. Його особливість - висока волого-і УФ-стійкість. Завдяки покращеному заповненню пор (Saturator-Effekt®) такий шар помітно підвищує термін служби конструкції. При цьому спостерігається чудова адгезія плівки. Сполучна речовина, що використовується в Cetol WF771, має здатність нашаровуватися (технологія Self-Stratifying ®) і забезпечує накладення шарів за модульним принципом: нижні шари системи гарантують хорошу адгезію з основою, верхні - чудовий захист від вологи і УФ-випромінювання. Особливо добре цей продукт підходить для поверхонь, схильних до атмосферних впливів.
 
Колекція Never Ending Impressions пропонує широкий асортимент насичених кольорів і гармонійно поєднуюваних відтінків. Такі клієнти як McDonald's® і Walt Disney World® вже використовують цю колірну колекцію.

Переваги продукції

• Мінімальне формування плівки, матовий блиск, прозорий грунт, проміжне і фінішне покриття для дерев'яних деталей для зовнішнього використання.
• УФ захист.
• Висока паропроникність.
• Використовується в якості універсального покриття.

Високоефективні клеї AkzoNobel нового покоління - відповідь на запити майбутнього. Фахівці AkzoNobel зробили черговий крок у створенні клейових матеріалів, використання яких дозволяє скоротити до мінімуму обсяг шкідливих речовин, що виділяються виробами з деревини. Клейові системи, які розроблені на амінних і меламінових полімерах, компанія AkzoNobel випускає по одній системі нового покоління для кожного з
трьох ринкових сегментів:

LignuPro® Zero - для інтер'єрного застосування (наприклад, для виробництва меблів і паркетної дошки);
GripPro® Light - для виробництва багатошарових плит і опалубних дощок;
GripPro® Plus - для несучих конструкцій з деревини (особливо з клеєної і перехресно склеєної).        

Створивши ці клейові системи для деревообробної промисловості, компанія AkzoNobel зробила черговий крок вперед у розробці екологічно безпечних амінних і меламінових адгезивів.
GripPro® Plus - клейова система без формальдегіду для клеєних дерев'яних конструкцій. GripPro® Plus є новим поколінням клейових систем для виробництва багатошарових балок, перехресно-склеєних панелей (CLT) і інших елементів дерев'яних клеєних конструкцій.

Це особлива система відрізняється коротким часом пресування і збільшеним відкритим часом для збору, екстремально низькою витратою, оптимальними характеристиками для роботи в полі ТВЧ і низьким показником емісії. Ця клейова система здатна задовольняти вимоги A + (<0,01 мг / м3) і F **** (0,3 мг / л), кожен з яких набагато нижче рівня емісії E1 (0,124 мг / м3). Показники емісії формальдегіду перевірялися в інституті ECO-Institut в Кельні (Німеччина) на зразках камерного методу відповідно до стандарту EN 717-1 та до стандарту ISO 16000. Отримані показники дорівнюють природній емісії з натуральної деревини, отже клей її не збільшує.

Компанія AkzoNobel - єдина компанія в світі, яка пропонує весь спектр існуючих клейових і лакофарбових матеріалів для промислової деревообробки. Маючи в своєму активі всі типи клейових систем, ми рекомендуємо лише ті, які найбільш підходять кінцевому споживачу з екологічних, технологічних і економічних параметрів.

Гнучка цінова політика відкриває відмінні перспективи будівельним і торгівельним організаціям, приватним покупцям і регіональним партнерам. Для наших клієнтів створені максимально зручні і вигідні умови.

ТОВ "ФАРБАЛАК"
м. Львів
Замовлення та консультація
Тел.: (032) 237 90 73
096 150 150 4, 095 861 55 55
Директор:
097 278 20 20
farbalak.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony