Рекламаhangon

У громадських місцях використовують дуже багато фарби: поверхні піддаються сильному зносу і інтенсивному очищенню. З правильним типом фарби також можливо запобігти зростанню бактерій на поверхнях і, таким чином, зменшити кількість інфекцій.

«Багато інфекційних захворювань поширюється при контакті із забрудненими поверхнями в громадських місцях. Тому важливо, щоб при проектуванні громадських місць увага приділялася не тільки їх функціональності, але і вибору матеріалів », - каже Юссі Ахола, віце-президент RDI в Tikkurila.

«У громадських місцях стіни і стелі повинні відповідати дуже високим вимогам по міцності і гігієні. Для такого використання ми розробили Argentum 20, спеціальну фарбу, що утворює гігієнічну поверхню, яку легко утримувати в чистоті. Продукт містить активне срібло в якості ефективного агента, який разом з хорошою гігієною запобігатиме росту бактерій на пофарбованих поверхнях ».

Argentum 20 являє собою водну напівматову спеціальну фарбу для професійного використання на стінах і стелях, де потрібен високий рівень гігієни. Підходить для лікарень та інших медичних установ. Argentum 20 допускає інтенсивне використання в складних умовах і багатократне очищення миючими та дезінфікуючими засобами, які використовуються, наприклад, в лікарнях.

Наприклад, Argentum використовувався в Новій дитячої лікарні в місті Гельсінкі, Фінляндія, яка була завершена в 2018 році. Tikkurila підтримала цей проект, пожертвувавши фарби для нової лікарні.

«Argentum був використаний в Новій дитячій лікарні для приміщень з особливо суворими гігієнічними вимогами, таких як лабораторії, операційні, прийомні, кімнати для пацієнтів, а також коридори. Фарба прикрашає і захищає поверхні лікарні. Антибактеріальне покриття також допомагає захистити людей, які проходять лікування, працюють і приїжджають туди », - каже Ахола.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony