Реклама
Lacover

Деревина

11 місяців тому  10.06.2019, ~ Redaktor 1   

Одна фарба для внутрішньої фурнітури, меблів, фасадів, дверей, ПВХ вікон або скляних поверхонь? Немає проблем – спробуйте дійсно універсальну емаль Alpocryl Emaillack LE від Teknos Feyco.

Alpocryl Emaillack LE - це пігментована 2-компонентна поліуретанова емаль на основі розчинників. Завдяки своїм особливим властивостям, цей високоякісний продукт підходить для безлічі застосувань – його можна використовувати як внутрішнє або і зовнішнє покриття, або як базовий шар на металі, пластмасі, деревині, МДФ, склі та інших основах.

Відмінні характеристики
Особливі властивості Alpocryl Emaillack LE дозволяють задовольнити найрізноманітніші вимоги. Вона має високу покривну здатність і дає можливість отримувати високоякісні покриття з високою адгезією до основи. Причому не тільки на деревині або металі, пофарбувати пластикові та скляні поверхні також не є проблемою. Отримані покриття мають високу світлостійкість та стійкість до УФ-випромінювання. Тому вони ідеально підходять для зовнішнього використання, наприклад, для зовнішніх дверей, вікон або елементів фасаду.

Але емаль Alpocryl Emaillack LE стійка не тільки до погодних умов. Отримане покриття має дуже високу хімічну стійкість, що відповідає вимогам DIN 68861 / 1B, а також стійкість до утворення плям від бокалів на поверхні. Таким чином, ця фарба ідеально підходить для використання в меблях. Додатковою перевагою є протипожежні властивості даного покриття - Alpocryl Emaillack LE відноситься до антипіренів згідно DIN EN 13501-1 і її шар є важкозаймистим.

Легка обробка
Емаль Alpocryl Emaillack LE також пилювати вручну за допомогою пневматичного пістолета або з допомогою безповітряного і комбінованого розпилення (термін служби суміші близько восьми годин). Час висихання покриття від пилу 10 хвилин, а приблизно через 2 години можна наносити новий шар. Такий оптимальний час висихання дозволяє створювати короткі виробничі процеси і швидко працювати. Емаль Alpocryl Emaillack доступна в двох ступенях глянцю 40 і 20 (коди виробів LE 5393 або LH 5393). Її можна колірувати згідно каталогів кольору RAL, NCS-S тощо. Якщо потрібно фактурне покриття, то в емаль можна додати спеціальний структурний порошок, щоб отримати поверхню відповідно до вимог замовника.

Різноманітні сфери застосування
Емаль Alpocryl Emaillack LE дає виробникам меблів подвійну перевагу: її можна використовувати як високоякісний лак для відповідної області застосування, так і в якості універсального рішення, що не потребує застосування спеціальних лаків. За рахунок цього забезпечується велика пропускна здатність виробництва. А завдяки високій якості поверхні, хімічній стійкості і стійкості до подряпин, Alpocryl Emaillack LE ідеально підходить для меблів та дизайну інтер'єру. У випадку зовнішнього використання ця емаль забезпечує високу стійкість до атмосферних впливів пігментованих покриттів зовнішніх дверей, фасадів та інших виробів з деревини, пластику або металу. Цей матеріал вже чимало разів позитивно зарекомендував себе на практиці.

Багато столярів та меблевиків покладаються на його відміні характеристики при дизайні інтер'єру, меблів та дверей. Але Alpocryl Emaillack LE успішно використовують також виробники кухонь, ПВХ вікон, внутрішніх і зовнішніх дверей, соляріїв і медичного обладнання.


Фото. Multiform A / S

Про компанію
Компанія Teknos Feyco була створена в 2017 році після придбання концерном Teknos (Фінляндія) відомого швейцарського виробника лакофарбових матеріалів для деревини FeycoTreffert . Feyco - це швейцарський бренд промислових фарб, який широко відомий на світовому ринку лакофарбової продукції та якому вже понад 100 років. З допомогою покриттів Feyco ви можете отримати будь-який колір або відтінок не тільки на деревині, а також на ПВХ, алюмінію, сталі, склу і багатьох інших поверхнях. Насичені кольори RAL, NCS-S, металіки, перламутри, фактурні покриття дають клієнтами практично нескінченні можливості в області інтер’єру та оздоблення.

ТОВ Текнос
Тел.: +38 044 359 03 33
teknos.ukraine@teknos.com
 

Tagi: Teknos

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony