Реклама
Lacover

Варто знати

Деревина

2 місяці тому  09.03.2020, ~ iryna   

У даній статті будуть розглянуті три типи найпопулярніших емалей серед меблевих виробництв та їх покупців. Це акрилові, водорозчинні і поліуретанові емалі, які використовуються для внутрішніх робіт. Розберемо їх з точки зору фізико-хімічних, експлуатаційних, естетичних і екологічних властивостей, для того, щоб розібратися в яких саме випадках доцільно використовувати той чи інший вид продукту.

В якості фінішного покриття в пігментованній  обробці  меблевих виробів в основному використовуються емалі. Емаль - це пігментоване покриття, що має в своєму складі високоякісні смоли, що володіє захисними і декоративними функціями (захист виробу від зовнішніх впливів, надання йому хімічної і фізичної стійкості, а також естетично закінченого вигляду).

Фізико-хімічні властивості ЛФМ
Розглянемо  процес  приготування готової суміші і процес її нанесення. Поліуретанові і акрилові емалі є двокомпонентними продуктами і вимагають використання затверджувача, на відміну від водорозчинних емалей, які в основному використовуються без нього і як зрозуміло з назви, розчиняються лише водою. Однак деякі водорозчинні емалі можуть бути і двокомпонентними, з метою підвищення фізико-хімічних властивостей покриття.

Термін життєздатності суміші водорозчинних продуктів нічим не обмежений, але слід зазначити, що вони вимагають особливих умов зберігання: температура не повинна опускатися нижче 5°C, інакше матеріал замерзне і після розморожування буде вже непридатний до використання. У свою чергуу поліуретанових і акрилових емалей термін життєздатності готової суміші складає від 3-х до 4-х годин.

Продовження цієї статті Ви можете знайти у журналі "Покраска Профессиональная" №7 (102) 2019 

Якщо Ви не знайомі з нашим виданням, замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 1
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony