Реклама
Lacover

Деревина

11 місяців тому  11.06.2019, ~ Redaktor 1   

Не секрет, що в природі немає повторюваності, кожен її елемент є індивідуальним. Це також стосується людей, їх смаків та вподобань. Людина намагається створити довкола себе затишок та комфорт, які задовільнять її смак та підкреслять її індивідуальність. Допомогти в цьому можуть оздоблювальні матеріали, за допомогою котрих створюється зона комфорту. Одним з таких інструментів в створенні затишку є меблі. Вони можуть бути яскравими, ексклюзивними, класичними, екстравагантними, стриманими, як і характери їх власників.

Щоб отримати необхідний ефект, необхідно використовувати якісні та нестандартні матеріали. Найкраще для цього підходять екзотичні породи деревини, адже завдяки їм можна зберегти натуральність та теплоту природніх елементів та одночасно підкреслити свою індивідуальність та стиль інтер’єру.

Проектуючи виріб чи повністю дизайн кімнати, слід завжди пам’ятати про якість використаних матеріалів. Це не означає, що повинні використовуватися лише найдорожчі матеріали на ринку. Виробник повинен бути впевнений в
своєму творінні, як і в тому, що клієнт не буде мати з ним проблем. Створюючи вироби зі шпонованими поверхнями, особливу увагу слід приділяти якості основи під екзотичний шпон. Вона має бути стійкою до сезонних змін вологості і перепадів температур в різних зонах приміщення. Такою основою може служити фанера, столярна плита, МДФ або ДСП.

Основна перевага цих матеріалів – мінімальна кількість напружень, що дозволяє уникнути викривлення основи у майбутньому. Слід пам’ятати, що для уникнення викривлення основа повинна бути шпонована з обох боків. Оскільки поверхневі напруження, які утворюються при шпонуванні лише з одного боку, можуть з плином часу деформувати готовий виріб. Однак, не завжди необхідно покривати основу шпоном однієї породи. Якщо використовується шпон екзотичних порід Амазак, Зебрано, Палісандру та інших, можна вкрити ним лише лицевий бік виробу, а для зворотного – використати шпон місцевих порід деревини. Необхідно також враховувати фак-
тор напрямку волокон.

Якщо фасадна сторона виробу оздоблена шпоном зі складним, незакономірним напрямком волокон, поверхневі напруження від якого будуть умовно великі, то зворотню сторону потрібно шпонувати поро-
дами, які б змогли протидіяти таким напруженням. Якщо текстура закономірна і плавна, то і зворотний бік виробу можна шпонувати породами деревини зі схожою текстурою. Саме такі натуральні, якісні продукти реалізує фірма «Праліс».

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий вибір екзотичних порід натурального шпону, масиву. Також виготовляємо шпоновані фасади з можливістю вибору породи, основи, типу опорядження та личкування.


Детальна інформація
pralis.net.ua
067-720-60-20
 

Tagi: pralis

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony