Реклама
Lacover

Друзі, запрошуємо вас на щорічну навчальну подію Української Асоціації я Меблевиків - SMART EXPORT 4.0, яка цього разу буде відбуватися у Львові.

SMART EXPORT 4.0 - чотири важливі експортні кроки:

- Презентація бренду - перший важливий крок, адже тільки за допомогою 3Д моделей, вишуканого каталогу, зрозумілого прайсу компанія зможе себе правильно позиціювати.

Про всі тонкощі презентації нам розповість Віталій Кирилів, співзасновник компанії Hochu rayu. design bureau на прикладі проекту: «Звізуалізуй свою ідентифікацію».

- Другий та не менш важливий крок - сертифікація продукції на експорт.

В цьому питання нам допоможе розібратись експерт Арсен Панасюк,  директор промислового департаменту Бюро Веритас

- Укладання договорів - це третій експортний крок. На цьому етапі будемо вчитися, як експортувати максимально ефективно з урахуванням міжнародного законодавства, дізнаємося про нововведення, які допоможуть при заключенні контрактів.

Про це детально розповість Галина Перепелиця- незалежний консультант, сертифікований консультант з експорту до ЄС та тренер з технічного регулювання.

- Ведення переговорів - четвертий експортний крок. Фахівець розповість про етику ділового спілкування та ведення переговорів, презентує основні "техніки ведення ділових переговорів" за короткий термін.

Про всі тонкощі міжнародних переговорів нам розповість Михайло Винницький - керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, радник міністра освіти і науки України, член Національної команди експертів із реформування вищої освіти України, а також викладач Львівської бізнес-школи УКУ та Києво-Могилянської академії.

І ще на вас чекає всіма улюблений формат нетворкінгу: Speed Dating Меблевик VS Дизайнер.

Це також невід’ємно важливий етап для експорту, адже дизайнерські меблі мають додану вартість і престиж у всьому світі, а ми дуже хочемо, щоб під брендом Furniture of Ukraine були дивовижні якісні меблі вітчизняного виробника з крутим українським дизайном і ніяк інакше.

Реєструйтесь, будь ласка, за посиланням: http://bit.ly/SmartExport4
(Кількість місць обмежена до 80 осіб)

Вартість участі у події:
- 500 грн для учасників УАМ
- 1000 грн для всіх інших друзів та партнерів УАМ

Чекаємо на вас 27 листопада о 12:00

Локація: ТЦ “Три слони”. М. Львів, Кільцева дорога (с. Зимна вода, вул. Яворівська, 22).

До зустрічі у неймовірному Львові!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony