Реклама
Lacover

Варто знати

Новини

7 місяців тому  04.10.2019, ~ Redaktor 1   

Експерти агентства Global Market Insights спрогнозували позитивну динаміку світового ринку автомобільних покриттів на рівні близько 8% до 2025 року. На показник вплине зростаюча автомобілізація в світі.

Як випливає з дослідження Global Market Insights, за даними на 2018 рік, обсяг ринку автомобільних лакофарбових матеріалів для вантажного та легкового транспорту оцінювався в 16 млрд доларів США (14,58 млрд євро). Очікується, що протягом 6 років, з 2019 по 2025 рік, він перевищить 27,32 млрд долара США (24,9 млрд євро).

До позитивну динаміку ринку, як зазначається в дослідженні, крім зростання виробництва вантажівок і легкових машин, що триває урбанізації призведе, зокрема, бажання автолюбителів виділитися на тлі інших, а значить, доповнити авто індивідуальними елементами покриття.

Нанесення елементів підвищує АКЗ-захист транспорту і покращує вид машини. Цьому також сприяє розширення асортименту автопокриття з впровадженням різних відтінків і захисних властивостей, підвищенням технологічності матеріалів і терміну служби.

Ще один фактор - зростання числа аварій на тлі збільшення числа транспорту на дорогах. Аварійність сприяє підвищенню попиту на авторемонтні ЛФМ.

Що стосується матеріалів, експерти відзначають зниження в продукції вмісту летких органічних сполук (ЛОС) у зв'язку з посиленням екологічних вимог, збільшення попиту на прозорі лаки і поліуретанові покриття. Прозорі лаки надають автомобілям привабливий зовнішній вигляд, а також забезпечують тривалий захист від мікроподряпин і перепадів температур. Поліуретанові матеріали відрізняються атомсферостійкістю, прекрасними механічними властивостями і стійкістю до зовнішніх чинників.

Серед тенденцій в технології матеріалів агентство вказує розвиток електроізоляційних покриттів. Вони набирають популярність завдяки низькому вмісту ЛОС, високої корозійної стійкості і більш низькій температурі відкидання. Автовиробники вважають за краще такі види електроізоляційних продуктів, як: катод і анодное акрилові покриття, анодний і катодний епоксидні смоли.

Нагадаємо, раніше експерти Global Market Insights спрогнозували зростання ринку водно-дисперсійних покриттів до 2024 року на рівні 90 млрд доларів США. Зростання споживання ВД-матеріалів в автомобілебудуванні, як очікується, складе 5%.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony