Реклама
Lacover

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

8 місяців тому  20.09.2018, ~ Administrator   

Німецький виробник високоякісних технічних пластмасових виробів запланував інвестиції в нову фарбувальну лінію. В цій статті описано, як проходив процес проектування і планування окремих етапів проекту з метою досягнення оптимального результату.

Через збільшення об’ємів виробництва німецький виробник високоякісних технічних пластмасових елементів при фарбуванні партій своїх деталей періодично стикався з проблемами, які були викликані недостатньою площею фарбувальної дільниці і її потужністю. Крім того, була вимога збільшити об’єми автоматичного фарбування.

Це стало причиною планування встановлення нової автоматичної фарбувальної лінії. При попередній розробці концепції перш за все було чітко визначено як і за який період часу потрібно реалізувати проект.

Весь проект був розділений інститутом Fraunhofer IPA на чітко визначені i зрозумілі етапи. Обов’язковою умовою була швидка та достовірна оцінка альтернативних технологій (наприклад, енергетична ефективність лінії, вибір обладнання для нанесення фарб, зона підготовчих робіт, концепція підтримання чистоти, розпланування транспортних шляхів, тип лінії i багато інших). З цією метою під час планування використовувалася комп’ютерна система „CoaTway”. З її допомогою в кожній фазі планування розглядалися вищезгадані альтернативні технології, а також проміжні результати, які оцінювалися з технічної та економічної точки зору.

Продовження цієї статті Ви можете знайти в журналі “Покраска Профессиональная” № 2(89)2018.
Замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony