Реклама
Lacover

Антикорозія

більше року тому  20.02.2019, ~ iryna   

Colore Sicuro – безпечний колір
Ми впевнені – кожен споживач повинен отримати не лише колір, але і цінність, тобто має право на отримання зрозумілої, точної та об’єктивної інформації про матеріали, що купує. 

Знак якості Colore Sicuro – навіщо він?
Ринок лакофарбової продукції в Європі загалом та в Україні, зокрема, є перенасиченим та сильно фрагментованим. Значна кількість виробників, заявляючи відповідність своєї продукції найвищим стандартам та вимогам, насправді реалізовує лакофарбову продукцію, далеку від обіцяних параметрів.
Відбувається це з різних причин: незрілість технологій, застарілість обладнання, недостатній рівень контролю якості в процесі виробництва. В результаті, купуючи неперевірену продукцію, клієнт часто не отримує бажаного результату.

Тому, з метою захисту та підтримки власних споживачів, найбільші італійські виробники лакофарбової продукції створили авторитетну галузеву асоціацію – Assovernici. На її базі було реалізовано проект «Colore Sicuro». Вся продукція цих виробників відповідає найвищим вимогам безпечності, екологічності та якості, маркується відповідним знаком, а інформація про неї доступна у відкритому доступі.

Яка продукція маркується знаком «Colore Sicuro»?
Для того, щоб на тару було нанесено знак якості, її вміст має відповідати ряду жорстких вимог, які базуються на наступних принципах, якими керуються виробники:
•    безпечність та здоров’я;
•    екологічність;
•    прозорість;
•    суспільство;
•    інформація.

Це означає, що лакофарбова продукція, маркована, як «Colore Sicuro», має бути безпечною для працівника та споживача, і не нести загрози довкіллю (при виробництві, нанесенні та під час експлуатації). Компанії-виробники, залучені до проекту, є прозорими для суспільства, надають усю необхідну інформацію про себе, свої продукти та послуги. Останньою, але не менш важливою метою проекту є підвищення інформованості клієнта про продукцію, завдяки якій ним буде зроблено усвідомлений вибір.
Продукти з маркуванням «Colore Sicuro» мають відповідати всім вищенаведеним вимогам.

Італійський виробник антикорозійних матеріалів DAMIANI долучився до Assovernici, розповсюдивши вимоги Colore Sicuro на весь асортимент продукції. Тому всі фарби, лаки та ґрунти виробництва DAMIANI відмічені знаком «Colore Sicuro», що вказує на якісний та безпечний матеріал, який на 100% відповідає заявленим характеристикам. 

ТОВ «ФЛП», прямий представник італійського виробника, пишається приєднанням DAMIANI до Colore Sicuro, адже цей маленький символ відображає прихильність великим цінностям. Тож відтепер, інформативність Assovernici та якість Colore Sicuro доступні і в Україні. Дізнатися більше про продукти DAMIANI можна у Facebook або Instagram. 


м. Київ, вул. Велика Окружна, 4, Петропавлівська Борщагівка              
(098)8320671
flp.kyiv@gmail.com
flp-trade.com.ua
facebook.com/in.paints
instagram.com/innovative_paints

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony