Реклама
Lacover

ОБЛАДНАННЯ

Новини

5 місяців тому  03.05.2019, ~ nastya   

ArtemPech - це одна з провідних компаній на ринку України, що спеціалізується на виробництві і реалізації нестандартного обладнання: печі для гнуття штучного каменю; печі для випалювання кераміки, фарфору, деколей; печі для ф’юзингу; печі для загартування і цементації металу; печі для молірування скла.

Завдяки досвіду, який компанія набула за ці роки у виробництві термообладнання, вона також може запропонувати надійні печі для полімеризації порошкових фарб та сучасні камери для порошкового фарбування. У своїх розробках компанія використовує передові технології та сучасну елементну базу, включаючи мікропроцесорну техніку провідних світових виробників.

ArtemPech співпрацює з науковими установами та багатьма підприємствами України і ближнього зарубіжжя. Це дозволяє випускати сучасну, надійну та конкурентоспроможну продукцію, у тому числі відповідно до індивідуальних технічних вимог замовника. На сьогоднішній день підприємство має у своєму розпорядженні усі технічні засоби для виконання складних комплексних проектів у зазначеній сфері.
Підтвердженням високої кваліфікації наших співробітників, хорошої матеріально-технічної бази, надійного і професійного сервісу є акредитація нашого підприємства в ДК «Укроборонпром».

Фарбувальні камери
Фарбувальні камери - це надзвичайно важливий елемент всього комплексу порошкового фарбування. Саме від їх надійності і якісної роботи залежить остаточний результат. Камери для нанесення порошкових фарб можуть відрізнятися за своєю конструкцією – вони бувають одно- та двохпостовими, універсальними, прохідними або тупиковими. Вони можуть мати різний розмір. Існує обладнання як для невеликих, так і для великогабаритних виробів в кілька метрів заввишки і шириною. Камери можуть бути з верхнім розташуванням шляхів, а також з різним способом подачі фарби - механічним або ручним.

Камера напилення складається з робочої камери, блока фільтрів і пульта управління. Блок фільтрів - це конструкція, яка містить в собі фільтри, за допомогою яких очищається повітря і збирається порошкова фарба. Один раз в хвилину відбувається імпульсна продування фільтрів стисненим повітрям тиском 5-6 кг на см2 через штуцер. 

Переваги використання фарбувальних камер - чистота в процесі роботи в приміщенні, зниження витрат на покупку фарби, більш якісне покриття, а також відсутність шкідливого впливу на персонал.

Печі полімеризації
Піч полімеризації порошкової фарби призначена для формування порошкового фарбування на металевих виробах шляхом її спікання при температурах 150- 220 ° C. На сьогоднішній день, компанія ArtemPech випускає печі полімеризації об’ємом від 0,5 м3 до 20 м3 та потужністю від 4 кВт до 80 кВт з найкращим поєднанням ціна-якістьробочий об’єм. Все обладнання просте в експлуатації, надійне, довговічне та ремонтопридатне.

Також в асортименті продукції компанії є електричні печі полімеризації з інфрачервоним випромінюванням вузького та широкого спектру дії. Основною відмінною особливістю інфрачервоного випромінювання є властивість ІЧ-променів проникати в товщу порошкової фарби, нагріваючи метал, що знаходиться під нею більше, ніж саме покриття. Таким чином, шар фарби прогрівається по обидва боки, забезпечуючи кращу адгезію і високу продуктивність техпроцесу.Наші переваги:
- Надаємо кваліфіковані консультації.
- Проводимо аудит Вашого підприємства, для вибору необхідного Вам обладнання.
- Практикуємо індивідуальний підхід і вигідне ціноутворення.
- В обладнанні нашого виробництва ми використовуємо якісні електронні компоненти з тривалим терміном служби.
- Виконуємо прискорені поставки на об'єкти.
- Всі вироби перевіряються, тестуються і калібруются перед відправкою замовнику.
- Низьке енергоспоживання, можливість установки в приміщеннях з низькою підведеною потужністю.
- Можливість зміни конструкції і додавання необхідних, відсутніх в базовому варіанті, опцій, що дозволяють оптимізувати роботу обладнання під конкретні вимоги замовника.
- Можливість поставки в розібраному вигляді та монтаж на місці у замовника навіть малогабаритного обладнання.
- Виконуємо гарантійні зобов'язання: на все обладнання, яке ми реалізуємо, а також на монтажні послуги поширюється гарантія - від 12 до 24 місяців (в залежності від виду).
- Це повний комплекс безкоштовного обслуговування - діагностика, програмування, налагодження, ремонт.Послуги порошкового фарбування
Компанія «ArtemPech» також надає послуги порошкового фарбування виробів з металу та алюмінію в Києві та Броварах.
Ціна порошкового фарбування - від 90 грн. за 1 кв.м.
Порівняйте наші ціни з цінами в інших компаніях і переконайтеся самі - ми пропонуємо найнижчі ціни на порошкове фарбування в Києві та Київській області.

Наші клієнти:
ТОВ «Київ-Полімер», м. Київ
ТОВ «Термопласт Плюс», смт. Меденичі, Дрогобицький р-н Львівська область
ТОВ «Контрейд», м. Київ
ТОВ «Політон», м. Київ
ТОВ «Меридіан», с. Руде Село, Володарський р-н, Київська обл.
ПП «Будстар-Плюс», с. Шабельники, Золотоніський р-н, Черкаська обл.
ТОВ «Завод Євроформат», м. Київ
ТОВ «Метал А Трейд», м. Бровари

ArtemPech
07403 Київська область, м Бровари
вул. Луценка (Богунського) 26В
Телефони: +38 097 16-11-701, +38 095 512-76-69
E-mail: artem-y@ukr.net
Сайт: artempech.com

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony