Рекламаhangon

Сучасна обробка будівельних столярних виробів базується на технології оздоблення лакофарбовими матеріалами на водній основі, які забезпечують легкий догляд і довгий термін служби дерев'яних виробів.

Компанія Helios випускає лінійку лакофарбових матеріалів під назвою AQUAVITA, в якій об'єднані всі матеріали для якісного захисту і декору вікон, дверей та інших дерев'яних деталей зовні будинку. Матеріали бренду AQUAVITA розроблені на основі багаторічного досвіду, випускаються з високоякісної сировини і забезпечують стабільну якість і надійний захист.

Всі матеріали і системи покриттів пройшли атестацію в лабораторіях Helios, а також в словенських і зарубіжних науково-дослідних інститутах, і відповідають вимогам стандартів SIST EN 335-2, SIST EN 599-2, DIN 68800-2, ONORM B 3803 та іншим стандартам, що визначають  якість і властивості лакофарбових матеріалів для захисту деревини. Високі стандарти якості є запорукою задоволення вимог наших замовників.

Залежно від призначення матеріали AQUAVITA діляться на дві групи:

▶ Матеріали першої групи призначаються для захисту і декору зовнішніх віконних рам і вхідних дверей, де основною вимогою є габаритна стабільність виробу. Габаритну стабільність забезпечує захисна плівка певної товщини, яка з дотриманням рекомендацій щодо фарбування і експлуатації запобігає зволоженню і подальшому набуханню деревини. Захисна система покриттів AQUAVITA для вікон і дверей складається з просочування (AQUAVITA impregnant), проміжного покриття (AQUAVITA intermediate), грунтовки (AQUAVITA primer) і фінішного покриття (AQUAVITA top coat, AQUAVITA email). Фінішне покриття забезпечує товщину плівки в 300 мкм при розпилюванні в один шар, без стікання. Для захисту деревини від впливу УФ-променів, які руйнують лігнін і викликають лущення покриття, використовуються відповідні пігменти і УФ абсорбери. Нестійкі породи деревини слід профілактично захистити від появи грибків синяви і гниття за допомогою просочувача AQUAVITA impregnant dip & brush, який успішно пройшов випробування і сертифікований інститутом MPA Eberswalde. Проміжні покриття - AQUAVITA intermediate spray, AQUAVITA email primer spray & brush, AQUAVITA intermediate spray H - рекомендується використовувати для отримання поверхні красивого зовнішнього вигляду. Їх вибір залежить від породи деревини.

Залежно від свого призначення вказані матеріали наносяться зануренням, обливом, ручними або автоматичними пневматичними розпилювачами і на автоматизованих фарбувальних лініях.

Рекомендовані системи покриттів:

Для захисту проблемних ділянок (кутові стики на віконних рамах і торці) пропонується використовувати AQUAVITA ущільнювач кутових стиків і AQUAVITA фарбу для торців, які наносяться після обробки поверхні просочувачем і забезпечують відмінний захист від проникнення води на проблемних ділянках і таким чином продовжують термін експлуатації вікон.

Продовженню терміну експлуатації вікон також сприяє регулярний огляд і обслуговування. Пофарбовані поверхні необхідно регулярно оглядати, механічні пошкодження (сліди граду, подряпини, вм'ятини) відразу ж обробляти.

Регулярний догляд здійснюється 1-2 рази на рік за допомогою емульсії AQUAVITA молочко для догляду, яка заповнює мікропори покриття і, таким чином, подовжує його термін служби.

Для догляду за покриттям пропонується набір, що складається з AQUAVITA молочка, AQUAVITA очищувача і серветки з мікрофібри.

▶  Матеріали другої групи призначаються для захисту і декору інших дерев'яних виробів зовні будинку і навколо нього - це фасадна обшивки, навіси, огорожі, альтанки, дитячі майданчики і т.д. Для даних виробів достатньо часткової габаритної стабільністі. Дуже важливим є профілактичний і всебічний захист поверхні від появи деревних грибків і комах, тому рекомендується наносити просочувач методом занурення. Для цієї мети рекомендується використовувати просочувач AQUAVITA impregnant e xtra, який також пройшов дослідження і сертифікований інститутом MPA Eberswalde. Як фінішне покриття пропонується AQUAVITA top coat brush або AQUAVITA email brush.

Залежно від свого призначення вказані матеріали наносяться зануренням, обливом, пензлем, валиком, ручними або автоматичними пневматичними розпилювачами і на автоматизованих фарбувальних лініях.

Рекомендовані системи покриттів:

Після монтажу необхідно додатково підфарбувати всі пошкоджені при монтажі ділянки з метою якісного захисту деревини від впливу вологи і води.

ТОВ «Лакофарбовий завод «Аврора»
18030, Україна, м. Черкаси,
вул. Будіндустрії, 3
T: +380 472712881
F: +380 472710471

Програма покриттів для деревини:
M: +38 096 335-23-91 Тюлькін Віталій
E: vitaliy.tiulkin@helios.si
M: +38 067 470-50-15 Тарасов Олександр
E: tarasov@aurora.ck.ua

“Профессиональная покраска” № 2 (105) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony