Реклама
Lacover

Гальваніка

Новини

11 місяців тому  07.06.2019, ~ Redaktor 1   

Останні наукові дослідження показують, що антимікробні та бар'єрні властивості можна поліпшити за допомогою плівок з поліетилену низької щільності з покриттями, що містять різні кількості пірогалолу.

Підготовлені функціональні антимікробні плівки з поліетилену низької щільності з покриттями, що містять різні кількості пірогалолу, природної фенольної речовини, і поліуретану перевіряли різними дослідами. Їхню придатність вивчали за допомогою растрової електронної мікроскопію, інфрачервоної спектроскопії з Фур'є-перетворенням, термічного гравіметричного аналізу і рентгенодифракційного аналізу. Була проведена оцінка ролі покриття, бар'єрних і колірних властивостей, а також антимікробної дії плівок.

Концентрація пірогалолу впливає на термостійкість плівок з поліетилену низької щільності / пирогаллола. Покриття, що містять пірогалол, проявляли бар'єрні властивості для води, а кисень збільшувався з 0,78-0,32 до 470 ± 23,2-273 ± 57,1 (г мм) / (м2 год кПа) відповідно.

Бар'єрні властивості плівок значно покращилися

Отримані результати вказують на те, що з додаванням пірогалолу бар'єрні властивості плівок істотно підвищилися у порівнянні з плівками з чистого поліетилену низької щільності. Більш того, плівки з поліетилену низької щільності / пірогалолу показали прийнятну антимікробну дію щодо золотистого стафілококу (грампозитивні) і кишкової палички (грамнегативні), особливо проти першого.

Для підвищення термостійкості покриттів з пірогалолу на підкладці з поліетилену низької щільності і поліпшення їх експлуатаційних характеристик необхідні подальші дослідження.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony