Реклама
Lacover

ОБЛАДНАННЯ

більше року тому  04.06.2016, ~ Administrator   

AIRMIX – це унікальна технологія розпилення, яка є комбінацією пневматичного й безповітряного (AIRLESS) розпилення. Велика популярність цього обладнання у всьому світі пояснюється високими значеннями трьох основних характеристик обладнання: економічність, якість та продуктивність при відносно невеликій вартості.

У технології AIRMIX® розпилюване повітря змішується з фарбою у фокусі її розпилення, що дає змогу одержати рівномірний, м’який, якісний факел.

Обладнання AIRMIX® фірми KREMLIN в більшості випадків найбільш повно задовольняє вимогам, що пред’являються до фарбувального обладнання. За своїми характеристиками, розпилення AIRMIX® перевершує пневматичне та безповітряне (AIRLESS) розпилення. Патент на цю технологію було отримано ще в 1975 році, але його іноді називають технологією XXI століття. Коефіцієнт перенесення ЛФМ AIRMIX® обладнання сягає 86%. Можна стверджувати, що технологія AIRMIX® практично забезпечує найефективніше використання фарбувального матеріалу серед не електростатичних технологій при хорошій якості фарбування й високій продуктивності технологічного процесу. AIRMIX® обладнання використовується для фарбування дерев’яних виробів, сільгосптехніки, металоконструкцій, вагонів, літаків, вантажних автомобілів, автобусів та ін. AIRMIX® обладнання ідеально підходить для нанесення на дерев’яні та металеві вироби фарб, лаків, емалей, матеріалів з високим вмістом сухого залишку, двокомпонентних матеріалів. Всі деталі AIRMIX® пістолетів, що вступають у безпосередній контакт з ЛФМ, виконані з нержавіючої сталі, тому можна використовувати будь-які ЛФМ (у тому числі водорозчинні і високов’язкі). За допомогою регулятора факелу на корпусі пістолета можна фарбувати поверхню будь-якого типу (поглиблення, кути, плоскі рівні поверхні і т.д.) з однаково гарною якістю розпилення, зберігаючи потужність факелу.

Продовження цієї статті Ви можете знайти в журналі “Покраска Профессиональная”
Замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony